Serwis Praca za granicą - ogłoszenia - dział praca

Stolarz-projektant schodów

Strona www: www.maintec.net
Kraj: Belgia

Znana belgijska firma, producent i dystrybutor drzwi i schodów drewnianych poszukuje kandydatów na stanowisko Stolarz-projektant schodów.

Obowiązki:

    * Dokonywanie pomiarów drzwi i schodów u klientów – na podstawie tych pomiarów wykonywane będą rysunki techniczne (wymagana dokładność pracy)

    * Przygotowywanie rysunków technicznych służących do produkcji schodów

    * Osobista odpowiedzialność za poprawne wykonanie zlecenia

Wymagania:

    * Min. 5 lat doświadczenia jako stolarz budowlany, w tym min. 3 lata w dokonywaniu pomiarów drzwi i schodów

    * Wykształcenie kierunkowe

    * Dokładność

    * Dobra znajomość języka angielskiego

    * Prawo jazdy kat. B

    * Motywacja do zdobycia stałego zatrudnienia w Belgii oraz do pracy w nienormowanym trybie czasowym

Oferujemy:

    * Minimum 40 godzin tygodniowo

    * Stały kontrakt u klienta (pierwsza umowa na czas określony – ok. 3 tygodnie)

    * Pomoc w znalezieniu zakwaterowania

    * Ok. 15 € brutto/h plus premie roczne oraz dodatki wakacyjne

    * Służbowy telefon, laptop oraz samochód