Serwis Praca za granicą - ogłoszenia - dział praca

Recepcjonista / Recepcjonistka

Strona www: www.LinguaJob.pl
Kraj: Francja

JEŚLI jesteś: Kandydatem, szukasz pracy w Polsce bądź w Europie i chcesz wykorzystać swoje umiejętności językowe - zarejestruj się na naszej stronie i zapoznaj się z szeroką gamą ofert pracy odpowiadającym Twoim kryteriom.

nr ref.: FR/REC/LJ
branża: Hotelarstwo/Turystyka/Catering
język obcy: francuski / angielski
miejsce pracy: Indre-et-Loire

Obowiązki:

*obsługa gości hotelowych oraz udzielanie informacji
* przyjmowanie rezerwacji drogą telefoniczną i internetową
* pomoc przy serwowaniu śniadań
* dbanie o wizerunek hotelu i estetykę recepcji

Wymagania:

* doświadczenie na podobnym stanowisku poparte referencjami
* biegła znajomość języka francuskiego
* dobra znajomość języka angielskiego
* miła aparycja i wysoka kultura osobista
* dyspozycyjność do podjęcia zatrudnienia od 1 kwietnia 2010

Oferujemy:

* legalne zatrudnienie na terenie Francji w oparciu o umowę o pracę
* minimum 1200 euro netto (39 godz/tyg)
* możliwość dodatkowych nadgodzin
* bezpłatne wyżywienie oraz zakwaterowanie

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojego CV i listu motywacyjnego, w języku polskim i francuskim, na podany adres mailowy z dopiskiem w tytule FR/REC/LJ.

praca.francja@interkadra.pl

Źródło: praca-za-granica.pl