Specjalista ds. procedur skargowych k/m - Warszawa, mazowieckie

Data dodania: 2024-05-17
Dodane przez: Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy
Pracodawca: MINISTERSTWO SPRAW ZAGRANICZNYCH
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), prawnicze
Znajomość języków: angielski, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - C1 - zaawansowany

Numer oferty: StPr/24/05778

Miejsce pracy: Aleksandra Krywulta 2, 00-370 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Oosba na tym stanowisku:
1. przygotowuje projekty stanowiska Rządu w sprawach skierowanych do międzynarodowych organów ochrony praw człowieka oraz propozycje ugodowe Rządu RP,
2. analizuje orzecznictwo międzynarodowych organów ochrony praw człowieka oraz akta sądowe i administracyjne w prowadzonych sprawach,
3. współpracuje z organami administracji rządowej i samorządowej, wymiaru sprawiedliwości oraz innymi organami państwa,
4. opiniuje projekty aktów prawnych, inicjuje i prowadzi proces legislacyjny oraz uczestniczy w pracach Parlamentu,
5. uczestniczy w pracach komitetów eksperckich ds. prawnych i praw człowieka działających na forum RE, UE, ONZ.

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1.0
Data rozpoczęcia: 01.08.2024
Wynagrodzenie brutto: od 7 100 do 7 900 PLN
Opis wynagrodzenia: Wynagrodzenie: 7100-7900 zł brutto + dodatek stażowy.
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: pozostali specjaliści z dziedziny prawa gdzie indziej niesklasyfikowani
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Zawody:
  • Pozostali specjaliści z dziedziny prawa gdzie indziej niesklasyfikowani (wymagany staż - lata: 1)
Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat), prawnicze
Znajomość języków:
  • angielski, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - C1 - zaawansowany
Uprawnienia:
  • komunikowania, współpracy w zespole, przewidywania i prognozowania szybkiego podejmowania działania
  • Samoorganizacja pracy i przejawianie inicjatyw

Wymagania pożądane

  • Poświadczenie bezpieczeństwa – dostęp do informacji niejawnych o klauzuli "tajne"

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wymagania: wykształcenie wyższe magisterskie prawnicze, umiejętność komunikowania, współpracy w zespole, przewidywania i prognozowania, szybkiego podejmowania działania. Samoorganizacja pracy i przejawianie inicjatyw. Znajomość przepisów z zakresu administracji państwowej, służby zagranicznej oraz umów międzynarodowych. Znajomość struktury i zasad funkcjonowania administracji publicznej. Uprawnienia: poświadczenie bezpieczeństwa - dostęp do informacji niejawnych o klauzuli "tajne" lub zgoda na sprawdzenie. Znajomość języka angielskiego na poziomie C1. Znajomość drugiego języka obcego na poziomie B2. Co najmniej roczne doświadczenie zawodowe w obszarze prawa.

Wynagrodzenie: 7100-7900 zł brutto + dodatek stażowy. Pierwsza umowa na 1 rok. Praca w godz.: 8:00-16:00.

Szczegółowe informacje o naborze: https://www.gov.pl/web/dyplomacja/ogloszenia-o-naborach-do-msz

NIP: 5262131556
REGON: 000177916
Adres: Al. Jana Chrystiana Szucha 23, 00-580 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie Zobacz na mapie
E-mail: rekrutacja@msz.gov.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: Aplikacja wyłącznie przez formularz na BIP MSZ
Więcej informacji na stronie:
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: e-mail, inny - aplikacja wyłącznie przez formularz na BIP MSZ