Pracownik służby pięter - pralni - Krynica Morska, pomorskie

Data dodania: 2024-05-17
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Nowym Dworze Gdańskim
Pracodawca: HOTEL CONTINENTAL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Numer oferty: StPr/24/0473

Miejsce pracy: Przyjaźni 30, 82-120 Krynica Morska, powiat: nowodworski, woj: pomorskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: - Przygotowanie pokoi hotelowych do sprzedaży zgodnie z ustalonymi standardami,
- Utrzymanie czystości w częściach wspólnych Hotelu,
- Przekazywanie i odbieranie pościeli z pralni,
- Uzupełnianie magazynków,
- Obsługa urządzeń w pralni,
- Pranie i maglowanie,
- Suszenie, sortowanie oraz składanie prania,
- Informowanie działu technicznego o usterkach w pokojach, a przełożonego o brakach w pokojach,
- Współpraca z innymi działami Hotelu.
Osobom zainteresowanym pracodawca oferuje:
- Pracę w rozwijającym się ośrodku hotelowo konferencyjnym,
- Pracę w młodym, zgranym zespole,
- Atrakcyjne i terminowe wypłacanie wynagrodzenia (do 10-tego dnia każdego miesiąca),
- Zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie z możliwością przejścia na umowę o pracę,
- Podjęcie pracy całorocznej od zaraz i na dłużej,
- Możliwość zakwaterowania i wyżywienia.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 10.06.2024
Wynagrodzenie brutto: od 27,7 do 33,43 PLN
Opis wynagrodzenia: brutto
System wynagradzania: Czasowy ze stawką godzinową
Zawód: pokojowa
Typ propozycji: praca w wolne dni
Zapewnienie wyżywienia: TAK
Zapewnienie zakwaterowania: TAK
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania pożądane

Wykształcenie:
  • podstawowe

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: - Bardzo dobra organizacja czasu pracy,
- Bardzo dobra znajomość języka polskiego natomiast znajomość języka angielskiego będzie
dodatkowym atutem,
- Posiadanie umiejętności pracy w zespole,
- sumiennością i zaangażowaniem,
- dyspozycyjność z uwagi na pracę zmianową.

NIP: 5792251877
REGON: 22193224400000
Adres: Przyjaźni 30, 82-120 Krynica Morska, powiat: nowodworski, woj: pomorskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Kaja Stasiołowska
Nr telefonu: 609 918 768
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV prosimy przesyłać w odpowiedzi na ogłoszenie lub prosimy o kontakt telefoniczny bezpośrednio do pracodawcy.
Prześlij do nas swoją aplikację, załączając zgodę o treści: Wyrażam zgodę na
przetwarzanie moich danych osobowych, których zakres wykracza poza dane wskazane w kodeksie pracy lub innych przepisach prawa poprzez swoje aktywne działania w postaci przesłania CV. Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj: www.hotel-continental.pl/polityka-prywatnosc
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon