Elektryk - pracownik obsługi sieci i urządzeń kanalizacyjnych oraz ciepłowniczych - Nowy Dwór Gdański, pomorskie

Data dodania: 2024-05-16
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Nowym Dworze Gdańskim
Pracodawca: "SZOP" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Numer oferty: StPr/24/0469

Miejsce pracy: Warszawska 51, 82-100 Nowy Dwór Gdański, powiat: nowodworski, woj: pomorskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Wykonywanie prac związanych z obsługą urządzeń i sieci kanalizacyjnej oraz sieci ciepłowniczej, urządzeń wytwarzających na terenie ciepłowni oraz eksploatacja i obsługa węzłów cieplnych. Osoby zatrudnione na tym stanowisku będą odpowiedzialne za serwis instalacji elektrycznych w obiektach eksploatowanych przez Spółkę.
Możliwość pracy dwuzmianowej.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 01.07.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 500 do 6 000 PLN
Opis wynagrodzenia: brutto
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: pozostali operatorzy innych maszyn i urządzeń przetwórczych gdzie indziej niesklasyfikowani
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania pożądane

Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: - Uprawnienia elektryczne : E1,D1
- Mile widziane uprawnienia do wykonywania pracy na stanowisku eksploatacji w zakresie obsługi i konserwacji urządzeń, instalacji i sieci cieplnych (E2);
- Prawo jazdy kat. B;
- Dodatkowym atutem będzie doświadczenie w pracy eksploatacji oczyszczalni ścieków/układów ciepłowniczych;
- Wymagana dyspozycyjność w przypadku zaistnienia awarii.

NIP: 5780004268
REGON: 17006148400000
Adres: Warszawska 51, 82-100 Nowy Dwór Gdański, powiat: nowodworski, woj: pomorskie Zobacz na mapie
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: - CV zawierające co najmniej: imię (imiona) i nazwisko, datę urodzenia, dane kontaktowe, wykształcenie, kwalifikacje zawodowe oraz przebieg dotychczasowej pracy zawodowej własnoręcznie podpisane przez kandydata;
- Spis dokumentów potwierdzających uprawnienia i umiejętności (uprawnienie, data wydania, ważność i organ wydający);
- Oświadczenie o posiadaniu obywatelstwa polskiego lub obywatelstwa krajów Unii
Europejskiej lub innych państw, których obywatelom przysługuje prawo podjęcia zatrudnienia na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej;
- Oświadczenie o pełnej zdolności do czynności prawnych;
Potwierdzenie zapoznania się z klauzulą informacyjną na druku stanowiącym załącznik do ogłoszenia.
Dokumenty rekrutacyjne należy składać w zaklejonej kopercie (z dopiskiem: rekrutacja na stanowisko Elektryk - Pracownik obsługi sieci i urządzeń kanalizacyjnych oraz ciepłowniczych) w siedzibie "SZOP" Sp. z o.o. przy ul. Warszawskiej 51, 82-100 Nowy Dwór Gdański lub przesłać pocztą.
Prosimy o załączenie do oferty podpisanej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SZOP Spółkę z o.o. w Nowym Dworze Gdańskim dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.
w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, poczta