Od inspektora do starszego specjalisty ds. zamówień publicznych dział zamówień publicznych - Gdańsk, pomorskie

Data dodania: 2024-05-16
Dodane przez: Gdański Urząd Pracy
Pracodawca: Copernicus Podmiot Leczniczy Sp. z o.o.
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)

Numer oferty: StPr/24/4545

Miejsce pracy: Nowe Ogrody 1-6, 80-803 Gdańsk, powiat: m. Gdańsk, woj: pomorskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Organizacja postępowania o udzielenie zamówienia, przygotowywanie i opracowywanie od strony formalnej dokumentacji postępowania zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa, prowadzenie korespondencji z wykonawcami,
udział w pracach komisji przetargowych, współpraca z komórkami organizacyjnymi Spółki, udział w opracowaniu projektów wewnętrznych aktów prawnych związanych z udzielaniem zamówień publicznych, przyjmowanie i opiniowanie wniosków o wszczęcie postępowania z zakresu zamówień publicznych. Praca w trybie stacjonarnym, w lokalizacji Gdańsk Zaspa, w godzinach: 7-15 od poniedziałku do piątku.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 16.05.2024
Wynagrodzenie brutto: od 6 000 PLN
Opis wynagrodzenia: pracodawca oferuje stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę), dobrowolne ubezpieczenie grupowe oraz program PPK realizowane przez PZU S.A., atrakcyjny pakiet dodatków pozapłacowych - ZFŚS ("wczasy pod gruszą", świadczenia świąteczne, zapomogi celowe, pomoc na cele mieszkaniowe - pożyczka remontowa), kartę sportową na preferencyjnych warunkach, zdobycie doświadczenia zawodowego w warunkach dużego podmiotu leczniczego.
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: pozostali pracownicy obsługi biurowej
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat)

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: wykształcenie wyższe (bądź w trakcie studiów), minimum roczne doświadczenie na stanowiskach związanych ze stosowaniem ustawy Prawo Zamówień Publicznych (WARUNEK KONIECZNY), mile widziane studia podyplomowe/kursy/szkolenia z zakresu prawa zamówień publicznych. Znajomość ustawy Prawo Zamówień Publicznych, umiejętność obsługi pakietu MS Office oraz urządzeń biurowych, w tym znajomość arkusza kalkulacyjnego Excel. Odpowiedzialność w realizacji zadań, dobra organizacja czasu pracy, umiejętności radzenia sobie w sytuacjach stresowych, umiejętność pracy pod presją czasu, pozytywne nastawienie oraz zaangażowanie w powierzone zadania, umiejętność pracy w zespole, samodzielność, komunikatywność.

NIP: 5833162278
REGON: 221964385
Adres: Nowe Ogrody 1-6, 80-803 Gdańsk, powiat: m. Gdańsk, woj: pomorskie Zobacz na mapie
E-mail: rekrutacja@copernicus.gda.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Copernicus Podmiot Leczniczy Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku (zgodnie z Ustawą z dnia 10.05.2018 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2018 r. poz. 1000).
Zgłoszenia proszę kierować do Działu Kadr i Płac drogą elektroniczną na adres mailowy lub przez przycisk Aplikuj w ogłoszeniu na stronie www Spółki:
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: e-mail, inny - https://skk.erecruiter.pl//Offer.aspx?oid=4234064&cfg=d9f100d80dcc4d9895201c2993c46816&fromSkk=1715843087925&ejoId=281010&ejorId=132397&comId=20134027