Opiekunka domowa - Budry, warmińsko-mazurskie

Data dodania: 2024-05-16
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Węgorzewie
Pracodawca: Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Budrach
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Numer oferty: StPr/24/0141

Miejsce pracy: Aleja Wojska Polskiego 18, 11-606 Budry, powiat: węgorzewski, woj: warmińsko-mazurskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: świadczenie usług opiekuńczych w miejscu zamieszkania osoby, pomoc w wykonywaniu czynności higieny osobistej, mycie, czesanie, pomoc w zmianie odzieży, ubieraniu się, czuwanie nad przyjmowaniem lekarstw i ich prawidłowe dozowanie, pomoc przy załatwianiu spraw fizjologicznych, zmiana pampersów, pomoc przy poruszaniu się,robienie zakupów, przygotowywanie posiłków, pomoc przy spożywaniu posiłków, przynoszenie wody. Dojazd do podopiecznych własnym samochodem osobowym.
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 15.07.2024
Data zakończenia: 26.07.2024
Wynagrodzenie brutto: od 45 PLN
Zawód: opiekunka domowa
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
Uprawnienia:
  • prawo jazdy kat B

NIP: 8451795916
REGON: 511409989
Adres: Aleja Wojska Polskiego 18, 11-606 Budry, powiat: węgorzewski, woj: warmińsko-mazurskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Aldona Łyczewska
Nr telefonu: 87 427 80 19
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: -
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon