Ślusarz- spawacz r37/1140-559/24 - Włocławek, kujawsko-pomorskie

Data dodania: 2024-05-15
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy we Włocławku
Pracodawca: FABER-CNC MARCIN WINNICKI
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, mechaniczne

Numer oferty: StPr/24/1140

Miejsce pracy: Kaletnicza 6, 87-800 Włocławek, powiat: m. Włocławek, woj: kujawsko-pomorskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Drobne prace ślusarskie i spawalnicze
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 15.05.2024
Data zakończenia: 14.08.2024
Wynagrodzenie brutto: od 5 500 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: ślusarz*
Zatrudnienie od zaraz: TAK

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe, mechaniczne
Uprawnienia:
  • Uprawnienia do spawania metodą MIG

Wymagania pożądane

Zawody:
  • Ślusarz* (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 6)
  • Spawacz (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 6)

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: wykształcenie kierunkowe lub doświadczenie, uprawnienia spawalnicze metodą MIG

NIP: 8882362731
REGON: 910928479
Adres www: faber-cnc.pl
Adres: Kaletnicza 6, 87-800 Włocławek, powiat: m. Włocławek, woj: kujawsko-pomorskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Marcin Winnicki
Nr telefonu: 601-288-557
E-mail: praca@faber-cnc.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV, świadectwa pracy
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail, Termin: przed spotkaniem kontakt telefoniczny, Godziny : 10.00-15.00