Specjalista ds. prowadzenia programów korekcyjno-edukacyjnych - Rybnik, śląskie

Data dodania: 2024-05-15
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Rybniku
Pracodawca: POWIATOWE CENTRUM POMOCY RODZINIE W RYBNIKU
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne, kierunek: Pedagogika specjalna, nauki o rodzinie

Numer oferty: StPr/24/1059

Miejsce pracy: 3 Maja 31, 44-200 Rybnik, powiat: m. Rybnik, woj: śląskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Prowadzenie programów korekcyjno-edukacyjnych dla osób stosujących przemoc domową. Wymagane wykształcenie wyższe na kierunku praca socjalna, pedagogika, pedagogika specjalna, nauki o rodzinie, politologia, politologia i nauki społeczne w zakresie pedagogiki opiekuńczo-wychowawczej, resocjalizacji, pracy socjalnej lub będące terapeutami lub psychoterapeutami; posiadające udokumentowany co najmniej 3-letni staż pracy w instytucjach lub innych podmiotach realizujących zadania na rzecz przeciwdziałania przemocy domowej, posiadające zaświadczenie o ukończeniu szkoleń w zakresie przeciwdziałania przemocy domowej w wymiarze co najmniej 100 godzin, w tym w wymiarze 50 godzin w zakresie pracy z osobami stosującymi przemoc domową. Wynagrodzenie do ustalenia na rozmowie kwalifikacyjnej. Godzina rozpoczęcia pracy 15:30. Kontakt z pracodawcą osobisty oraz telefoniczny.
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 15.05.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 242 PLN
Zawód: psychoterapeuta
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

  • wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne, kierunek: Pedagogika specjalna, nauki o rodzinie

NIP: 6422603439
REGON: 276288470
Adres: 3 Maja 31, 44-200 Rybnik, powiat: m. Rybnik, woj: śląskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Ewa Skiba
Nr telefonu: 324260033
E-mail: pcpr@powiatrybniki.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon

ostatnia zmiana: 2024-06-12