Kierowca - Rajcza, śląskie

Data dodania: 2024-05-15
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Żywcu
Pracodawca: ZAKŁAD MIĘSNY RAJCZA EWA, JÓZEF I JACEK BARCIK SPÓŁK JAWNA
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Numer oferty: StPr/24/0351

Miejsce pracy: 34-370 Rajcza 504a, powiat: żywiecki, woj: śląskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: *organizowanie stanowiska pracy kierowcy samochodu dostawczego z uwzględnieniem przepisów prawa pracy, przepisów BHP, ochrony ppoż., ergonomii, ochrony środowiska;
*przygotowywanie samochodu dostawczego do jazdy oraz kompletowanie dokumentów niezbędnych do wykonania zadania;
*planowanie optymalnej trasy przejazdu, oraz opracowanie tras alternatywnych;
*kierowanie samochodem dostawczym;
*udzielanie pierwszej pomocy ofiarom wypadków drogowych oraz zabezpieczanie miejsca zdarzenia (kolizji, wypadku);
*wykonywanie czynności obsługowych oraz usuwanie usterek samochodu dostawczego powstałych podczas jazdy;
*zabezpieczanie samochodu dostawczego przed uruchomieniem i użyciem przez osoby niepowołane oraz zabezpieczenie przewożonego ładunku przed przemieszczeniem podczas jazdy także przed kradzieżą;
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Wymiar etatu: 1.0
Data rozpoczęcia: 03.06.2024
Wynagrodzenie brutto: od 6 000 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką godzinową
Zawód: kierowca samochodu dostawczego
Typ propozycji: praca stała
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
Uprawnienia:
  • kurs prawa jazdy kategorii B

NIP: 5532125207
REGON: 072202590
Adres: 34-370 Rajcza 504A, powiat: żywiecki, woj: śląskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Jacek Barcik
Nr telefonu: 507141641
E-mail: BIURO@ZMRAJCZA.PL
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: cv lub skierowanie do pracodawcy
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail

ostatnia zmiana: 2024-06-11