Młodszy paletowy - Skawina, małopolskie

Data dodania: 2024-05-14
Dodane przez: Urząd Pracy Powiatu Krakowskiego
Pracodawca: KRX OUTSOURCING SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Numer oferty: StPr/2024-05-14/1132

Miejsce pracy: Józefa Piłsudskiego 1, 32-050 Skawina, powiat: krakowski, woj: małopolskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: 1)Pracownik odbiera opakowania zbiorcze, a następnie umieszcza kartony na paletę transportową w celu uformowania i przygotowania produktu gotowego do wysyłki.
2)Prowadzi wymaganą dokumentację przebiegu procesu formowania palety.
3)Uformowaną paletę odwozi na miejsce odkładcze za pomocą wózka paletowego.
4)Pracownik utrzymuje porządek na stanowisku pracy poprzez zamiatanie podłogi oraz stołów pakujących oraz segregację odpadów produkcyjnych
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 1.6
Data rozpoczęcia: 10.06.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 937 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: operator urządzeń do paletyzacji
Typ propozycji: praca w wolne dni
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe
Uprawnienia:
  • Sprawność psycho-fizyczna
  • Książeczka sanepidowska

NIP: 8992753421
REGON: 022399373
Nr KRAZ: 17569
Adres: Powstańców Śląskich 2-4, 53-333 Wrocław, powiat: m. Wrocław, woj: dolnośląskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Yuliia Andreichuk
Nr telefonu: 694192864
E-mail: yuliia.andreichuk@krxwork.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: Brak danych.
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail