Starszy inspektor ds. lokali użytkowych - Toruń, kujawsko-pomorskie

Data dodania: 2024-05-13
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy dla Miasta Torunia
Pracodawca: Zakład Gospodarki Mieszkaniowej

Numer oferty: StPr/24/0774

Miejsce pracy: Młodzieżowa 31, 87-100 Toruń, powiat: m. Toruń, woj: kujawsko-pomorskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: a) prowadzenie spraw związanych z lokalami użytkowymi, garażami, terenami , reklamami będacymi w zasobach gminnych
b) uczestniczenie w czynnościach związanych z przyjmowaniem i przekazywaniem lokali użytkowch, garaży, terenów
c) organizowanie przetargów i naborów ofert najmu lokali użytkowych
d) prowadzenie pełnej dokumantacji eksploatacyjnej i technicznej dot. lokali, garaży, terenów
e) prowadzenie ewidencji administrowanych lokali użytkowych; udział w przeglądach technicznych, odbiorach remontów
f) przeprowadzanie wizji w lokalach użytkowych, monitorowanie administrowanego terenu
g) prowadzenie komputerowej bazy danych lokali użytkowych wraz z dokumentacją fotograficzną
h) analiza stawek czynszu; sporządzanie sprawozdań.

szczegółowe informacje na stronie: https://zgm.bip.gov.pl/ogloszenia-o-prace/nabor-ofert-na-stanowisko-st-inspekrtora-ds-lokali-uzytkowych.html
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 0.0
Data rozpoczęcia: 01.06.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 242 do 6 750 PLN
Opis wynagrodzenia: Praca w godz. między 07:00-15:00. Pierwsza umowa na czas określony 6 m-cy. Miejsce pracy: ZGM, ul. Młodzieżowa 31, 87-100 Toruń
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: pozostali specjaliści do spraw rynku nieruchomości
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Uprawnienia:
  • prawo jazdy kat B
  • znajomość obsługi komputera

Pozostałe wymagania

  • wyższe (w tym licencjat), inne, kierunek: administracja, prawo, ekonomia, gospodarka nieruchomościami
Inne wymagania: wykształcenie wyższe (administracja, prawo, ekonomia, gospodarka nieruchomościami), min. 4 lata stażu pracy związanego z obsługa klienta, znajomość regulacji prawnych w zakresie gospodarki nieruchomościami, dobra organizacja pracy, umiejętność pracy w zespole oraz w sytuacjach stresowych, zdolność analitycznego myślenia

NIP: 8790177262
REGON: 870001402
Adres: Młodzieżowa 31, 87-100 Toruń, powiat: m. Toruń, woj: kujawsko-pomorskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Justyna Wiśniewska
Nr telefonu: 566577560, 566577560,
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: szczegółowe informacje dotyczące dokumentów jakie należy złożyć znajdują się na stronie: https://zgm.bip.gov.pl/ogloszenia-o-prace/nabor-ofert-na-stanowisko-st-inspekrtora-ds-lokali-uzytkowych.html
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, Termin: kontakt osobisty, pokój 103