Monter elektryk / mechanik - Rybnik, śląskie

Data dodania: 2024-05-13
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Rybniku
Pracodawca: SONING SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: średnie zawodowe

Numer oferty: StPr/24/1030

Miejsce pracy: Podmiejska 95, 44-207 Rybnik, powiat: m. Rybnik, woj: śląskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Wykształcenie średnie techniczne o profilu elektrycznym, elektrotechnicznym, mechanicznym lub pokrewnym, znajomość i umiejętność czytania rysunku technicznego i schematów elektrycznych, doświadczenie w kablowaniu szaf sterowniczych lub rozdzielnic, praktyczna znajomość urządzeń niskiego napięcia (m.in. falowników, regulatorów obrotów, zabezpieczeń silnikowych, silników elektrycznych itp.), znajomość obsługi podstawowych narzędzi warsztatowych i pomiarowych, uprawnienia SEP do 1 kV, w zakresie eksploatacji będą dodatkowym atutem, prawo jazdy kat. B. Zakres obowiązków: montaż elektryczny i mechaniczny komponentów składowych szaf sterujących i maszyn zgodnie z dokumentacją, wykonywanie okablowania na podstawie projektów i schematów, nowych maszyn, jak i modernizacji, udział w uruchamianiu maszyn na warsztacie jak i u klienta, testowanie i kontrolę jakości urządzeń zgodnie z procedurami, realizację zleceń produkcyjnych zgodnie z procedurami, dbanie o stan techniczny i eksploatacyjny narzędzi i urządzeń, dbanie o utrzymanie odpowiedniego stanu magazynowego używanych komponentów, odbiór i sprawdzanie poprawności stanu i ilości dostarczanych na magazyn komponentów. Kontakt z pracodawcą telefoniczny oraz e-mailowy: biuro@soning.eu
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1.0
Data rozpoczęcia: 13.05.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 300 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: elektromechanik*
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • średnie zawodowe
Uprawnienia:
  • prawo jazdy kat. B
  • znajomość rysunku technicznego
Szczegóły dotyczące uprawnień::

NIP: 6392010780
REGON: 36535840500000
Adres: Podmiejska 95, 44-207 Rybnik, powiat: m. Rybnik, woj: śląskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Ewelina Franke
Nr telefonu: 533510006
E-mail: biuro@soning.eu
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: cv
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail

ostatnia zmiana: 2024-06-07