Operator maszyn do produkcji wyrobów z gumy i tworzyw sztucznych - Mielec, podkarpackie

Data dodania: 2024-05-10
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Mielcu
Pracodawca: SIEROSŁAWSKI GROUP Jan Sierosławski

Numer oferty: StPr/24/0932

Miejsce pracy: Inwestorów 7, 39-300 Mielec, powiat: mielecki, woj: podkarpackie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: - Uruchamianie i wprowadzanie parametrów procesu wtryskowego tworzyw sztucznych,
- Uruchamianie produkcji, stabilizacja i optymalizacja procesu wtrysku,
- Koordynowanie prawidłowego przebiegu procesu
- Obsługa wtryskarek,
- Ustawianie parametrów maszyny,
- Montaż, demontaż, czyszczenie i konserwacja form wtryskowych,
- Przygotowanie przezbrojenia w zakresie przygotowania formy, koloru tworzywa,
- Kontrola stanu technicznego form wtryskowych,
- Działania korygujące i nadzór nad jakością wyrobu,
- Przestrzeganie procedur systemu jakości,
- Kontrola jakości produkowanych wyrobów, zgłaszanie usprawnień procesu,
- Wypełnianie niezbędnej dokumentacji produkcyjnej,
- Obsługa suwnic,
- Diagnoza problemu i metoda rozwiązania.
I zmiana 7-15
II zmiana 15-23
III zmiana 23-7
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 10.05.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 300 do 4 300 PLN
Opis wynagrodzenia: wymagrodzenie 4300,-+premia
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: pozostali operatorzy maszyn do produkcji wyrobów z tworzyw sztucznych
Zatrudnienie od zaraz: TAK

WYMAGANIA

Wymagania pożądane

Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Znajomość obsługi wtryskarek mile widziane, znajomość rysunku technicznego mile widziana, umiejętność posługiwania się podstawowymi narzędziami warsztatowymi i pomiarowymi

NIP: 8171104851
REGON: 831245936
Adres: Inwestorów 7, 39-300 Mielec, powiat: mielecki, woj: podkarpackie Zobacz na mapie
Nr telefonu: 177449214
E-mail: praca@sieroslawscy.com.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: Osoby zainteresowane ofertą proszone są o kontakt tel. z prcodawcą 177449214 lub o przesłanie CV za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres praca@sieroslawscy.com.pl w temacie wpisując nazwę stanowiska.
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail

ostatnia zmiana: 2024-06-14