Kosztorysant - Kielce, świętokrzyskie

Data dodania: 2024-05-10
Dodane przez: Miejski Urząd Pracy w Kielcach
Pracodawca: PJM INVESTMENT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), budowlane, kierunek: bodownictwo, inżynieria lub pokrewne

Numer oferty: StPr/24/1231

Miejsce pracy: WINCENTEGO WITOSA 66D, 25-561 Kielce, powiat: m. Kielce, woj: świętokrzyskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Analiza dokumentacji przetargowej (technicznej oraz formalnej). Sporządzanie przedmiarów, na podstawie dokumentacji technicznej lub koncepcji. Przygotowanie i wysłanie zapytań ofertowych do dostawców branżowych. Weryfikacja poprawności ofert. Sporządzanie kalkulacji kosztów branży architektoniczno-budowlanej. Optymalizowanie kosztów na etapie przygotowania oferty. Nadzór nad zamówieniami i monitorowanie ich pod względem formalnym. Wszelka pomoc konieczna przy realizacji projektów. Znajomość kosztorysowania.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 10.05.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 242 do 5 000 PLN
Opis wynagrodzenia: do uzgodnienia pracodawcą
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: kosztorysant budowlany
Zatrudnienie od zaraz: TAK

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

  • wyższe (w tym licencjat), budowlane, kierunek: bodownictwo, inżynieria lub pokrewne

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Dokładność i sumienność w codziennym wykonywaniu obowiązków służbowych, umiejętność analizy projektów, dobra znajomość programu AutoCAD, biegła obsługa MS Office, umiejętności analityczne oraz weryfikacji kosztów, łatwość rozwiązywania problemów, poszukiwanie nowych rozwiązań, komunikatywność, umiejętność czytania dokumentacji technicznej, znajomość technologii budowlanej, odpowiedzialność i zaangażowanie, umiejętność pracy pod presją czasu, znajomość prawa zamówień publicznych, doświadczenie na podobnym stanowisku, znajomość programu kosztorysowego (Norma PRO).

NIP: 9592011490
REGON: 38082477800000
Adres: WINCENTEGO WITOSA 66D, 25-561 Kielce, powiat: m. Kielce, woj: świętokrzyskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Aleksandra Hajduk
Nr telefonu: 537 322 966
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: inny - Kontakt telefoniczny pod numerem telefonu: 537 322 966 w godzinach 8-16