Pracownik działu księgowości - Katowice, śląskie

Data dodania: 2024-05-10
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach
Pracodawca: AUTO ŚLIWKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), inne, kierunek: FINANSE - RACHUNKOWOŚĆ

Numer oferty: StPr/24/1204

Miejsce pracy: Tadeusza Kościuszki 94, 40-519 Katowice, powiat: m. Katowice, woj: śląskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: - Uzgadnianie rozliczeń z kontrahentami. Windykacja należności. Księgowanie wyciągów bankowych. Inwentaryzacje. Księgowanie kosztów. Księgowanie i rozliczanie płatności przychodzących i wychodzących. Obsługa kasy fiskalnej na czas zastępstw. Udział w prowadzeniu dokumentacji księgowej środków trwałych, wyposażenia, gospodarki materiałowej. Wersyfikacja dokumentów.
- Firma oferuje: pracę dla czołowej marki na rynku motoryzacyjnych, stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, ubezpieczenie na życie, zniżki na firmowe produkty i usługi.
- Godziny pracy: 8:00-16:00.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1.0
Data rozpoczęcia: 10.05.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 242 PLN
Opis wynagrodzenia: Wynagrodzenie: od 4242 zł/brutto - do uzgodnienia. Praca na umowę o pracę na początek na okres próbny do trzech miesięcy. Docelowo praca na stałe. Praca w pełnym wymiarze czasu pracy.
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: księgowy
Zatrudnienie od zaraz: TAK

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

  • wyższe (w tym licencjat), inne, kierunek: FINANSE - RACHUNKOWOŚĆ
Uprawnienia:
  • Wysoka kultura osobista
  • Skrupulatność w wykonywaniu obowiązków
  • Komunikatywność
  • Umiejętność pracy w grupie oraz samodzielnie
  • Rzetelność
  • Umiejętność myślenia analitycznego
  • Dokładność
  • Umiejętność obsługi pakietu biurowego MsOffice

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wymagane wykształcenie wyższe kierunkowe (finanse - rachunkowość). Wymagane doświadczenie zawodowe min. 3 lata w pracy w księgowości lub biurze rachunkowym. Wymagana znajomość zagadnień finansowo-księgowych. Znajomość programu FK Symfonia. Oferta skierowana również do osób z niepełnosprawnością.

NIP: 6343026568
REGON: 525976660
Krótki opis działalności gospodarczej: SPRZEDAŻ HURTOWA I DETALICZNA SAMOCHODÓW OSOBOWYCH I FURGONETEK. SPRZEDAŻ HURTOWA I DETALICZNA POZOSTAŁYCH POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH, Z WYŁĄCZENIEM MOTOCYKLI.
Adres: 40-519 Katowice, powiat: m. Katowice, woj: śląskie Zobacz na mapie
E-mail: praca@autosliwka.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV - Kontakt WYŁĄCZNIE e-mail: praca@autosliwka.pl
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: e-mail, Termin: Kontakt WYŁĄCZNIE e-mail: praca@autosliwka.pl