Usługi sprzatania pokoi i innych pomieszczeń hotelowych - Szczyrk, śląskie

Data dodania: 2024-05-10
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Bielsku-Białej
Pracodawca: FLEX WORK Sp. z o.o.
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
Znajomość języków: angielski, w mowie - A1 - początkujący, w piśmie - A1 - początkujący

Numer oferty: StPr/24/0783

Miejsce pracy: SKOŚNA 4, 43-370 Szczyrk, powiat: bielski, woj: śląskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: utrzymywanie w czystości pokoi i pomieszczeń hotelowych
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Praca tymczasowa oferowana przez agencję: TAK
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 01.07.2024
Wynagrodzenie brutto: od 28,1 PLN
Opis wynagrodzenia: za godzinę (praca od poniedziałku do niedzieli, dwuzmianowa między 08:00 a 18:00, zlecenie na 18 miesięcy)
Zawód: pokojowa
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe
Znajomość języków:
  • angielski, w mowie - A1 - początkujący, w piśmie - A1 - początkujący
Uprawnienia:
  • doświadczenie w pracy w zespole

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: dokładność, spostrzegawczość, znajomość podstawowych zwrotów w języku angielskim z obszaru pracy pokojowej, umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu oraz uprzejmość względem gości hotelu

NIP: 5482184974
REGON: 008456060
Krótki opis działalności gospodarczej: AGENCJA ZATRUDNIENIA
Nr KRAZ: 465
Adres: Budowlanych 1, 43-300 Bielsko-Biała, powiat: m. Bielsko-Biała, woj: śląskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Anna Jakóbiec
Nr telefonu: 606403082
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: kontakt z pracodawcą, osoby zarejestrowane w PUP pobierają skierowanie
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon