Dyrektor ds.ekonomicznych - Świnoujście, zachodniopomorskie

Data dodania: 2024-05-09
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Świnoujściu
Pracodawca: Zakład Wodociągów i Kanalizacji Spółka z o.o w Świnoujściu
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), kierunek: Ekonomia, zarządzanie,finanse,rachunkowość i pokrewne

Numer oferty: StPr/24/0265

Miejsce pracy: Kołłątaja 4, 72-600 Świnoujście, powiat: m. Świnoujście, woj: zachodniopomorskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: 1. Zarządzenie podległymi działami: księgowości,Zbytu, Zaopatrzenia, Administracyjnym.
2. Weryfikacja sprawozdań finansowych.
3. Sporządzanie taryfy dla zbiorowego zaopatrzenia w wodę i zbiorowego odprowadzania ścieków.
4. Sporządzanie sprawozdań dla Rady Nadzorczej.
5. Przygotowywanie analiz ekonomicznych do banków i innych instytucji.
6. Weryfikacja umów na dostarczenie wody i odpowadzenie ścieków.
7. Weryfikacja pism z zakresu działu Księgowości i działu zbytu.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 27.05.2024
Wynagrodzenie brutto: od 10 800 PLN
Opis wynagrodzenia: Docelowo - 11 800 zł/miesięcznie
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: dyrektor finansowy
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

  • wyższe (w tym licencjat), kierunek: Ekonomia, zarządzanie,finanse,rachunkowość i pokrewne

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Kandydaci na stanowisko Dyrektora ds. Ekonomicznych powinni posiadać:
a)wykształcenie wyższe ekonomiczne ( tytuł magistra) ,
b)co najmniej 6 letnie doświadczenie zawodowe, w tym co najmniej 3-letni staż na stanowisku kierowniczym,
c)wiedzę w zakresie obowiązujących regulacji prawnych, w tym w szczególności: Ustawy o rachunkowości; Ustawy o podatku dochodowym od osób prawnych; Ustawy o podatku od towarów i usług.
Okres zatrudnienia: Docelowo - umowa na czas nieokreślony.
Praca w godzinach: 7:00 - 15:00

NIP: 8550024412
REGON: 810561303
Krótki opis działalności gospodarczej: Zakład wodociągów
Adres: Kołłątaja 4, 72-600 Świnoujście, powiat: m. Świnoujście, woj: zachodniopomorskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Marzenna Sobczyk
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: Zgłoszenia kandydatów i proces wyboru/selekcji:
1. Zgłoszenia kandydatów będą przyjmowane w siedzibie Spółki , w sekretariacie.
2. Zgłoszenia należy składać w zaklejonej kopercie lub przesłać pocztą lub przesyłką kurierską z dopiskiem: Postępowanie kwalifikacyjne na stanowisko Dyrektora ds. Ekonomicznych , do dnia 20.05.2024r.
3. W przypadku przesłania ofert pocztą lub pocztą kurierską decyduje data wpływu do Spółki.
4. Zgłoszenia kandydatów powinny zawierać:
a) list motywacyjny i życiorys zawodowy (z podaniem adresu do korespondencji, adresu e-mailowego i telefonu kontaktowego),
b) kserokopie dokumentów potwierdzających:
ukończenie studiów wyższych,
kwalifikacje zawodowe do zajmowanego stanowiska,
dodatkowe umiejętności i kwalifikacje, które kandydat uważa za istotne.
W trakcie rozmowy kwalifikacyjnej kandydat może być zobowiązany do przedstawienia oryginałów lub urzędowo poświadczonych odpisów dokumentów.
c) oświadczenie o:
korzystaniu z pełni praw publicznych,
posiadaniu pełnej zdolności do czynności prawnych,
-braku prowadzenia postępowania przeciwko kandydatowi o przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub postępowanie dyscyplinarne,
-zgodzie na przetwarzanie danych osobowych o treści:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ZWiK Sp. z o.o. w Świnoujściu moich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu dla celów realizacji postępowania kwalifikacyjnego zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2019r. poz. 1781) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).
5.Zgłoszenia złożone po upływie terminu określonego dla ich przyjmowania, nie będą podlegały rozpatrzeniu, a kandydaci nie wezmą udziału w postępowaniu kwalifikacyjnym. Kandydaci, których zgłoszenia nie będą podlegały rozpatrzeniu, zostaną powiadomieni pisemnie lub telefonicznie, a złożone dokumenty im zwrócone.
6.Wybrani przez Zarząd Spółki, na podstawie pisemnych zgłoszeń kandydaci, wezmą udział w rozmowie kwalifikacyjnej, o terminie której, zostaną poinformowani (e-mailem lub telefonicznie).
7.Zarząd Spółki zastrzega sobie prawo zakończenia postępowania kwalifikacyjnego bez wyłonienia kandydata w każdym czasie, bez podania przyczyny.
8.Zgłoszenia kandydatów odrzucone lub pozostawione bez rozpatrzenia pozostaną w siedzibie Spółki .

Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: poczta