Krawcowa (o,u) - Tarnów, małopolskie

Data dodania: 2024-05-09
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowie
Pracodawca: 1.Trendy Dance Katarzyna Skiba 2. SK CONSULTING Katarzyna Skiba
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Numer oferty: StPr/24/1642

Miejsce pracy: Hodowlana 6, 33-100 Tarnów, powiat: m. Tarnów, woj: małopolskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: - skracanie odzieży
- wszywanie zamków,
- poszerzanie odzieży
- szycie firan, zasłon,
- wstawianie klinów
- obsługa maszyn do szycia,- stębnówki, dzianinówki, overlocka
- dbanie o porządek na stanowisku pracy
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Data rozpoczęcia: 27.05.2024
Wynagrodzenie brutto: od 27,7 PLN
Zawód: krawiec*
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wymagania: 2 lata doświadczenia na stanowisku krawcowej, umiejętność obsługi profesjonalnych maszyn do szycia ( overlock, stębnówka, dzianinówka), chęć do pracy, zaangażowanie, sumienność, uczciwość, dobra organizacja, może być osoba z orzeczeniem o st. niepełnosprawności, wykształcenie bez znaczenia. Praca w Tarnowie od pon. - pt. w przedziale godz. 9.00-18.00 oraz w soboty w przedziale godz. 9.00-13.00 ( praca na umowę zlecenie po 4 godz. dziennie). Wynagrodzenie 27,70 zł/h brutto. Kontakt: 1.Trendy Dance Katarzyna Skiba 2. SK CONSULTING Katarzyna Skiba, ul. Hodowlana 6, 33-100 Tarnów, konieczny wcześniejszy kontakt telefoniczny 606 944 699, CV można przesyłać na adres e-mail: sklep@trendydance.pl.

NIP: 9930234205
REGON: 363015240
Adres: Hodowlana 6, 33-100 Tarnów, powiat: m. Tarnów, woj: małopolskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Katarzyna Skiba
Nr telefonu: 606 944 699
E-mail: sklep@trendydance.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: skierowanie, CV lub bezpośrednio do pracodawcy
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail, Termin: konieczny wcześniejszy kontakt telefoniczny