Specjalista ds. projektów - Wrocław, dolnośląskie

Data dodania: 2024-05-08
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu
Pracodawca: INSTYTUT IMMUNOLOGII I TERAPII DOŚWIADCZALNEJ IM. LUDWIKA HIRSZFELDA PAN WE WROCŁAWIU
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
Znajomość języków: angielski, w mowie - A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie - A2 - niższy średnio zaawansowany

Numer oferty: StPr/24/1853

Miejsce pracy: Rudolfa Weigla 12, 53-114 Wrocław, powiat: m. Wrocław, woj: dolnośląskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Obsługa projektów w systemie SL2014 oraz innych systemach dedykowanych monitorowaniu i rozliczaniu projektów;
Kontrola, weryfikacja i tworzenie dokumentacji w rozliczanych projektach;
Analiza zgodności zrealizowanych kosztów, nakładów projektów z wnioskiem projektowym, planem, budżetem projektu;
Przygotowywanie dokumentów potwierdzających poniesione wydatki rozliczane we wnioskach o płatność (w tym: umowy, faktury, protokoły odbioru, przelewy, zestawienia poniesionych wydatków);
Komunikacja z instytucjami finansującymi projekty.
Analiza, monitoring wykorzystywania środków finansowych;
Tworzenie miesięcznych lub kwartalnych zestawień na polecenie kierownika projektów;
Przygotowywanie części finansowej sprawozdań z bieżącej realizacji projektów;
Monitoring zgodności finansowej realizacji projektów z wytycznymi konkursu;
Monitorowanie prawidłowości częściowych wniosków o płatność tworzonych przez konsorcjantów;
Archiwizacja dokumentacji projektowej (bez dokumentacji przetargowej);
Współpraca z innymi jednostkami organizacyjnymi Instytutu w zakresie sprawozdawczości i rozliczania projektów.

Praca w godz.: 8:00-16:00.
Oferta dostępna w sali C, E.
Kontakt z pracodawcą - e-mail: magdalena.wieczorek@hirszfeld.pl
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 01.06.2024
Wynagrodzenie brutto: od 5 200 PLN
Opis wynagrodzenia: 5200 zł oraz dodatkowe wynagrodzenie wynikające z regulaminu wynagradzania (np. stażowe)
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: specjalista do spraw obsługi projektów i programów
Zatrudnienie od zaraz: TAK

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Zawody:
  • Specjalista do spraw obsługi projektów i programów
Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat)
Znajomość języków:
  • angielski, w mowie - A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie - A2 - niższy średnio zaawansowany

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: wykształcenie: wyższe, mile widziane studia podyplomowe lub kursy w zakresie rozliczania projektów lub zarządzania nimi;
staż pracy: min. 2 lata doświadczenia w pracy na samodzielnym stanowisku przy rozliczaniu projektów finansowanych z funduszy unijnych i krajowych;
znajomość systemu SL2014 oraz innych systemów dedykowanych monitorowaniu oraz rozliczaniu projektów;
bardzo dobra znajomość obsługi komputera, pakietu MS Office;
umiejętność redagowania pism oraz prowadzenia korespondencji;
podstawowa znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie;
komunikatywność oraz umiejętność współpracy w grupie;
bardzo dobra zdolność planowania i organizacji pracy, systematyczność

NIP: 8960005696
REGON: 000325883
Adres: Rudolfa Weigla 12, 53-114 Wrocław, powiat: m. Wrocław, woj: dolnośląskie Zobacz na mapie
E-mail: magdalena.wieczorek@hirszfeld.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: -
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: e-mail