Stworzenie autorskich dziecięcych materiałów wideo, rozwijających percepcję kolorów i odcieni w formie zabawy, dla platformy "youtube kids" - Wrocław, dolnośląskie

Data dodania: 2024-05-08
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu
Pracodawca: kontakt przez PUP
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
Znajomość języków: białoruski, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany

Numer oferty: StPr/24/1846

Miejsce pracy: Wrocław, powiat: m. Wrocław, woj: dolnośląskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: - Stworzenie autorskich dziecięcych materiałów wideo dla platformy "YouTube Kids", zgodnie z ustalonym projektem;
- Stworzenie oraz selekcjonowanie treści wideo zgodnych z wymogami platformy "YouTube Kids" oraz zasadami bezpieczeństwa i odpowiedzialności wobec najmłodszych widzów.
- Stworzenie autorskich materiałów wideo, nagrywanie, montowanie i edycja materiałów wideo dla platformy "YouTube Kids";
- Stworzenie autorskich materiałów wideo, dla rozwijanie percepcji kolorów i odcieni w zabawny sposób dla dzieci.
Wysokość proponowanego wynagrodzenia brutto (PLN):
166 686,00 - wynagrodzenie za całe dzieło; 55 562,00 - wynagrodzenie rocznie; OD:4500,00 - DO:5000,00 - wynagrodzenie miesięcznie.
Forma umowy: dzieło 150 godzin miesiecznie, dyspozycyjność w godzinach od 9.00-17.00
Miejsce pracy:, 51-605 Wrocław oraz praca na terenie całej Polski -praca zdalna w miejscu zamieszkania kandydata
Umowa na 3 lata
Sala H
Rodzaj umowy: Umowa o dzieło
Liczba godzin pracy w miesiącu: 150.0
Data rozpoczęcia: 17.05.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 500 do 5 000 PLN
Opis wynagrodzenia: Wynagrodzenie miesięcznie nie jest koniecznie, pracownik będzie otrzymywał wynagrodzenie
miesięcznie zgodnie z załącznikiem nr1 do Umowy o dzieło. Załącznik nr1 do Umowy o dzieło, to jest
specyfikacja projektu wykonywana przez wykonawcę z określonym tematem i wynagrodzeniem
miesięcznym.
Zawód: realizator filmu wideo (wideofilmowiec)
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Zawody:
  • Realizator filmu wideo (wideofilmowiec)
Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat)
Znajomość języków:
  • białoruski, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wykształcenie wyższe
Umiejętność tworzenia interaktywnych elementów wideo
Znajomość wytycznych i zasad działania platformy YouTube Kids, aby treści były dostosowane do jej specyfiki i standardów
PRACA NA TERENIE CAŁEJ POLSKI;
znajomość jezyka białoruskiego na poziomie B2 do kontaktu z klientem .

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu
Adres: Gliniana 20/22, 50-525 Wrocław, powiat: m. Wrocław, woj: dolnośląskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Sala H
Nr telefonu: 717701724
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: Brak danych.