Portier - Dłutów, łódzkie

Data dodania: 2024-05-06
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Bełchatowie
Pracodawca: P.P.H.U. "DREWNOPOL" Zbigniew Kępka
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: podstawowe

Numer oferty: StPr/24/0478

Miejsce pracy: Bełchatowska 6a, 95-081 Dłutów, powiat: pabianicki, woj: łódzkie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Dozór na terenie zakładu produkcyjnego, doglądanie automatycznej kotłowni.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 06.05.2024
Data zakończenia: 06.08.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 300 PLN
Opis wynagrodzenia: Praca w Dłutowie od poniedziałku do niedzieli w godzinach 7:00-15:00.
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: portier
Typ propozycji: praca w wolne dni
Zatrudnienie od zaraz: TAK

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • podstawowe

NIP: 7281007309
REGON: 470941342
Krótki opis działalności gospodarczej: Zakład produkcji drzewnej, Skład drewna, firma rozpoczęła działalność w 1994 roku
Adres: Mariańska 14, 95-200 Pabianice, powiat: pabianicki, woj: łódzkie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Zbigniew Kępka
Nr telefonu: 601825820
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: cv, orzeczenie o niepełnosprawności
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, Termin: Od poniedziałku do piątku, Godziny : 8:00-14:00