Ślusarz/ pomocnik spawacza - Świerklaniec, śląskie

Data dodania: 2024-05-07
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Piekarach Śląskich
Pracodawca: PPHU JAKUB MACHURA
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Numer oferty: StPr/24/0212

Miejsce pracy: 42-622 Świerklaniec, powiat: tarnogórski, woj: śląskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: obróbka metali - cięcie, szlifowanie, pomoc spawacza. praca przy lekkich konstrukcjach stalowych, balustrady, ogrodzenia
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 07.05.2024
Wynagrodzenie brutto: od 27,7 PLN
Opis wynagrodzenia: Wynagrodzenie zależne od umiejętności oraz doświadczenia - do ustalenia
Może być osoba do przyuczenia
Praca na terenie Świerklańca i okolic
Zawód: ślusarz*
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wykształcenie nie jest wymagane. Chęć do pracy, zaangażowanie, chęć nauki.

NIP: 4980184323
REGON: 241524914
Krótki opis działalności gospodarczej: Obróbka mechaniczna elementów metalowych
Adres: 3 Maja 94, 42-622 Świerklaniec, powiat: tarnogórski, woj: śląskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Jakub Machura
Nr telefonu: 663-541-772
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: Kontakt telefoniczny
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon