Pracownik przeprowadzkowy - Wrocław, dolnośląskie

Data dodania: 2024-05-06
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu
Pracodawca: PHOENIX TST ROBERT PIOTROWSKI
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Numer oferty: StPr/24/1826

Miejsce pracy: 50-250 Wrocław, powiat: m. Wrocław, woj: dolnośląskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Praca przy przeprowadzkach - przenoszenie rzeczy, pakowanie. MIejsce pracy: Wrocław i okolice.
Umowa zlecenie, ilość godzin pracy około 160 w miesiącu (według dyspozycyjności kandydata godzin do przepracowania może być więcej lub mniej).
Kontakt z pracodawcą: poprzez e-mail artbiuro@poczta.fm, w treści emaila należy podać numer telefonu do kontaktu dla pracodawcy.
Oferta dostępna w sali B, D, F
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 13.05.2024
Wynagrodzenie brutto: od 33 do 35 PLN
Opis wynagrodzenia: 25 zł netto/h
Zawód: pracownik przeprowadzkowy
Zatrudnienie od zaraz: TAK

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: wykształcenie - brak wymagań,
staż pracy: doświadczenie w pracy przy przeprowadzkach - mile widziane
sprawność fizyczna (dźwiganie ciężarów)

NIP: 8942551833
REGON: 021762104
Adres www: www.przeprowadzkiwroc.pl
Adres: Henryka Brodatego, 50-250 Wrocław, powiat: m. Wrocław, woj: dolnośląskie Zobacz na mapie
E-mail: artbiuro@poczta.fm
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: -