Technik - elektryk w dziale utrzymania ruchu - Kielce, świętokrzyskie

Data dodania: 2024-05-06
Dodane przez: Miejski Urząd Pracy w Kielcach
Pracodawca: VIVE TEXTILE RECYCLING SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: zasadnicze branżowe

Numer oferty: StPr/24/1204

Miejsce pracy: Olszewskiego 6, 25-663 Kielce, powiat: m. Kielce, woj: świętokrzyskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: wg.potrzeb
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 06.05.2024
Wynagrodzenie brutto: od 5 500 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: technik elektryk*
Zatrudnienie od zaraz: TAK

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • zasadnicze branżowe

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Zakres zadań;diagnozowanie i usuwanie bieżących awarii, usterek maszyn, urządzeń i instalacji technologicznych,
realizacja planów remontowych i konserwacyjnych,przeprowadzanie planowanych oraz wynikających z bieżących potrzeb kontroli i kontroli prewencyjnych,realizacja zadań z raportów BHP, 6S i planów dziennych zadań,realizacja technicznych zapotrzebowań produkcji w oparciu o platformę techniczną,wykonywanie drobnych prac naprawczych.
Wymagania; wykształcenie techniczne elektryczne lub elektro-mechaniczne, znajomość dokumentacji technicznej, uprawnienia SEP (mile widziane),
wiedza z zakresu napędów hydraulicznych i pneumatycznych (mile widziane).
Pracodawca oferuje; zatrudnienie w firmie odpowiedzialnej społecznie i dbającej o ekologię w ramach umowy o pracę, atrakcyjny i przejrzysty modelem premiowania (podstawa+ premia) wypłacany miesięcznie, niezbędne narzędzia do pracy, bogaty system benefitów pracowniczych, m.in. ubezpieczenie grupowe, karta Medicover Sport oraz Medicover Zdrowie, dofinansowanie do kursów/ szkoleń/ studiów podyplomowych, program poleceń pracowniczych, dodatkowe dofinansowanie do urlopu wypoczynkowego, bony świąteczne, paczki dla dzieci, program emerytalny, inicjatywy sportowe, imprezy integracyjne, parking pracowniczy dla Twojego auta lub roweru,

NIP: 6570081033
REGON: 29050852900000
Krótki opis działalności gospodarczej: Odzysk surowców z materiałów segregowanych
Adres: Olszewskiego 6, 25-663 Kielce, powiat: m. Kielce, woj: świętokrzyskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Krystian Drozd
E-mail: rekrutacja@vive.com.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: e-mail, inny - Kontakt z pracodawcą;e-mail

rekrutacja@vive.com.pl

ostatnia zmiana: 2024-05-28