Opiekun w ops - Wałbrzych, dolnośląskie

Data dodania: 2024-05-02
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Wałbrzychu
Pracodawca: Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Wałbrzychu
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: średnie branżowe, zasadnicze zawodowe, średnie zawodowe, średnie ogólnokształcące

Numer oferty: StPr/24/0721

Miejsce pracy: Jana Kilińskiego 1, 58-300 Wałbrzych, powiat: m. Wałbrzych, woj: dolnośląskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: 1) załatwianie formalności związanych z przyjęciem osób do Schroniska dla Osób Bezdomnych; Noclegowni; Mieszkań Chronionych; Ośrodka Interwencji Kryzysowej, Domu dla Matek z Małoletnimi Dziećmi i Kobiet w Ciąży, Ogrzewalni dla Bezdomnych wpis do zeszytu ewidencyjnego, wskazanie miejsca noclegowego, wydawanie, przyjmowanie oraz przekazywanie brudnej pościeli do pralni,
2) wykonywanie usług pielęgnacyjno opiekuńczych dla osób niepełnosprawnych, mieszkańców Schroniska Dla Bezdomnych,
3) bezwzględny zakaz wpuszczania na teren Ośrodka osób będących pod wpływem alkoholu,
4) dokonanie obchodów na terenie schroniska dla bezdomnych, noclegowni, mieszkań chronionych, ośrodka interwencji kryzysowej, domu dla matek z małoletnimi dziećmi i kobiet w ciąży oraz pomiarów Alkosensorem osób, które wskazują na spożycie alkoholu i, w tych przypadkach, natychmiastowe usunięcie ich z terenu Ośrodka,
5) sporządzanie notatek służbowych dotyczących zdarzeń mających miejsce podczas pełnionego dyżuru oraz zdawanie i przyjmowanie służby przy zachowaniu pracy ciągłej na podstawie raportu ustnego,
6) utrzymywanie porządku i czystości w pomieszczeniach biurowych, pomocniczych, na klatkach schodowych, w korytarzach, w toaletach.
7) utrzymywanie ładu i porządku obok budynku Ośrodka,
8) przestrzeganie przepisów bhp i p/poż. przy wykonywaniu powierzonych obowiązków,
9) nadzór na przestrzeganiem regulaminu organizacyjnego placówek.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę w zastępstwie
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 02.05.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 242 PLN
Opis wynagrodzenia: Płaca zasadnicza + wysługa lat + dodatek za pracę w godzinach nocnych.
Praca w godzinach: I zmiana 6-14, II zmiana 14-22, III zmiana 22-6.
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: pozostali pracownicy wsparcia rodziny, pomocy społecznej i pracy socjalnej
Zatrudnienie od zaraz: TAK

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • średnie branżowe
  • zasadnicze zawodowe
  • średnie zawodowe
  • średnie ogólnokształcące

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: a) wykształcenie zasadnicze branżowe lub zasadnicze zawodowe, co najmniej roczne doświadczenie w pracy z osobami bezdomnymi oraz ukończone szkolenie z zakresu udzielania pierwszej pomocy lub
b) wykształcenie co najmniej średnie lub średnie branżowe oraz ukończone szkolenie z zakresu udzielania pierwszej pomocy.

NIP: 8861984605
REGON: 005811387
Adres: Jana Kilińskiego 1, 58-300 Wałbrzych, powiat: m. Wałbrzych, woj: dolnośląskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Monika Mokrzycka
Nr telefonu: 74 66 40 823
E-mail: kadry@mops.walbrzych.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV, list motywacyjny, świadectwo pracy
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail