Pracownik biurowy - Jawiszowice, małopolskie

Data dodania: 2024-04-29
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Oświęcimiu
Pracodawca: N2WS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Znajomość języków: angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany

Numer oferty: StPr/wiha/24/0506

Miejsce pracy: Mickiewicza 36, 32-626 Jawiszowice, powiat: oświęcimski, woj: małopolskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: 1. Formalne przygotowanie spraw do decyzji przełożonego
2. Koordynowanie procesu obiegu korespondencji wewnętrznej
3. Współpraca z działem kadr i płac
4. Współpraca z działem HR, pomoc przy organizacji procesów rekrutacyjnych
5. Obsługa interesantów, odbieranie telefonów
6. Selekcja i organizacja dokumentów
7. Współpraca z zarządem i innymi działami firmy
8. Przygotowanie rutynowej korespondencji oraz opinii dla innych prawników firmy
9. Utrzymywanie porządku na stanowisku pracy
10. Przeglądanie dokumentów, opiniowanie ich kompletności oraz podejmowanie niezbędnych kroków w celu usunięcia wszelkich braków
11. Współpraca z firmami zewnętrznymi
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1.0
Data rozpoczęcia: 06.05.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 242 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: pracownik biurowy
Typ propozycji: praca stała
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • średnie ogólnokształcące
Znajomość języków:
  • angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
Uprawnienia:
  • prawo jazdy kat B
  • bardzo dobra obsługa komputera w zakresie MS Office
  • Znajomość języka angielskiego

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wykształcenie min. średnie, prawo jazdy kat. B, bardzo dobra znajomość obsługi komputera w zakresie MS Office, komunikatywna znajomość języka angielskiego
Pracodawca oferuje zatrudnienie w ramach umowy o pracę na czas określony, praca w systemie jednozmianowym od 9:00 do 17:00.

NIP: 5472162876
REGON: 364971569
Adres: Mickiewicza 36, 32-626 Jawiszowice, powiat: oświęcimski, woj: małopolskie Zobacz na mapie
E-mail: biuro@n2ws.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: kontakt z pracodawcą mailowy - biuro@n2ws.pl
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: e-mail