Kierowca mechanik - Wrocław, dolnośląskie

Data dodania: 2024-04-26
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu
Pracodawca: WPL PLACE Sp. z o. o.
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
Znajomość języków: polski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany, niemiecki, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany

Numer oferty: StPr/24/1679

Miejsce pracy: Michała Bauckiego 1/5, 50-034 Wrocław, powiat: m. Wrocław, woj: dolnośląskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Sprpowadzanie zakupionych aut z zagramicy oraz przywóz na teren Polski - wyjazdy od 1do 3 dni.
Forma umowy: umowa zlecenie 155 godzin miesięcznie , dyspozycyjność w godzinach od 7.00-17.00, zatrudnienie na 3 lata
Miejsce pracy: ul. Michała Bauckiego 1 m. 5, 50-034 Wrocław oraz wyjazdy do Niemiec
sala F
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Liczba godzin pracy w miesiącu: 155.0
Data rozpoczęcia: 01.05.2024
Wynagrodzenie brutto: od 28,1 do 28,1 PLN
Zawód: kierowca mechanik*
Typ propozycji: pracodawca szczególnie zainteresowany zatrudnieniem obywateli UE/EOG i Szwajcarii
Zapewnienie wyżywienia: TAK
Zapewnienie zakwaterowania: TAK
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe
Znajomość języków:
  • polski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
  • niemiecki, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
Uprawnienia:
  • umiejętność kierowania samochodem dostawczym do 3,5 t
  • kurs prawa jazdy kategorii B
  • Naprawa pojazdów samochodowych

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
naprawa pojazdów samochodowych, kurs prawa jazdy kat B
umiejętność kierowania pojazdem do 3,5 tony
znajomość jezyka niemieckiego na poziomie B1 w mowie i pismie
Wymagana znajomość j. polskiego: w mowie: B1 - średnio zaawansowany, w piśmie: B1 - średnio zaawansowany

NIP: 8971871078
REGON: 384423154
Adres: MARSZ. JÓZEFA PIŁSUDSKIEGO 74/320, 50-020 Wrocław, powiat: m. Wrocław, woj: dolnośląskie Zobacz na mapie
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: Brak danych.