Pomocniczy robotnik szklarniowy - Otok, dolnośląskie

Data dodania: 2024-04-26
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Lwówku Śląskim
Pracodawca: Pieczarkarnia Arkadiusz Kupczak
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: średnie zawodowe 4-letnie, średnie branżowe, zasadnicze branżowe, zasadnicze zawodowe, brak lub niepełne podstawowe, średnie ogólnokształcące, pomaturalne/policealne, gimnazjalne, średnie zawodowe, wyższe (w tym licencjat), podstawowe

Numer oferty: StPr/24/0199

Miejsce pracy: 59-700 Otok 28a, powiat: bolesławiecki, woj: dolnośląskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: zbieranie,sortowanie pieczarek w skrzynkach przy zachowaniu wymaganych norm jakościowych, praca w szklarni
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 25.04.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 242 PLN
Zawód: pomocniczy robotnik szklarniowy
Zapewnienie wyżywienia: NIE
Zapewnienie zakwaterowania: TAK
Zatrudnienie od zaraz: TAK

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • średnie zawodowe 4-letnie
  • średnie branżowe
  • zasadnicze branżowe
  • zasadnicze zawodowe
  • brak lub niepełne podstawowe
  • średnie ogólnokształcące
  • pomaturalne/policealne
  • gimnazjalne
  • średnie zawodowe
  • wyższe (w tym licencjat)
  • podstawowe

NIP: 6121363704
REGON: 230503361
Adres: 59-700 Otok 28a, powiat: bolesławiecki, woj: dolnośląskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Arkadiusz Kupczak
Nr telefonu: 790529893
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon