Konsultant sprzedaży - Kielce, świętokrzyskie

Data dodania: 2024-04-26
Dodane przez: Miejski Urząd Pracy w Kielcach
Pracodawca: UTI. PL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Numer oferty: StPr/24/1168

Miejsce pracy: Olszewskiego 6, 25-663 Kielce, powiat: m. Kielce, woj: świętokrzyskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: według potrzeb
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 26.04.2024
Wynagrodzenie brutto: od 27,7 PLN
Opis wynagrodzenia: Stawka godzinowa 27,80 zł brutto/h + premia
Zawód: telemarketer
Zatrudnienie od zaraz: TAK

WYMAGANIA

Wymagania pożądane

Wykształcenie:
  • średnie zawodowe

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Zakres obowiązków; Prowadzenie rozmów telefonicznych i korespondencji mailowej z klientami. Realizacja wyznaczonych celów sprzedażowych poprzez aktywne pozyskiwanie nowych klientów, budowanie relacji z istniejącymi oraz promowanie oferowanych produktów lub usług.
Monitorowanie i dbanie o terminowe płatności klientów, w tym podejmowanie działań w celu przyspieszenia procesu płatności
Rozwiewanie wątpliwości i udzielanie odpowiedzi w sposób, który sprawi, że nasi klienci poczują się wyjątkowo.

Wymagania:Motywacja do pracy, zaangażowanie,wysoka kultura osobista,komunikatywność, zorientowanie na cele sprzedażowe .
Pracodawca oferuje:Pracę w Kieleckim Parku Technologicznym od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-15:00,
Stawkę 27,80zł/h brutto + prowizję od sprzedaży, umowę o pracę po okresie wdrożeniowym, możliwość pracy hybrydowej po okresie wdrożeniowym,dofinansowanie do karty Multisport lub Voucher zakupowy do Galerii, pakiet nielimitowanych rozmów i Internetu, słodkie przekąski,
Konkursy, wyjścia integracyjne, 300 zł premii za doświadczenie w pracy z klientem biznesowym,dodatkową premię co roku w postaci akcji firmy, dzięki czemu budujesz swój kapitał na przyszłość. Możliwość awansu w strukturach wewnętrznych. Szkolenie wdrożeniowe, doszkolenia na etapie współpracy.Wsparcie doświadczonych pracowników.

NIP: 9591956254
REGON: 26077201400000
Adres: Olszewskiego 6, 25-663 Kielce, powiat: m. Kielce, woj: świętokrzyskie Zobacz na mapie
Nr telefonu: 505 115 231
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: cv
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: inny - Kontakt telefonicznypod numerem: 505 115 231 lub e-amil rekrutacja@uti.com.pl