Pracownik do obróbki drewna - Trzebicz, lubuskie

Data dodania: 2024-04-26
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Strzelcach Krajeńskich
Pracodawca: TARTAK S.C. Andrzej Woźniak Tadeusz Iwaszko
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Numer oferty: StPr/24/0302

Miejsce pracy: KOLEJOWA 16, 66-530 Trzebicz, powiat: strzelecko-drezdenecki, woj: lubuskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: obsługa maszyn do obróbki drewna , obróbka drewna
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 25.04.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 300 PLN
Opis wynagrodzenia: 4300,00 + dodatki płacowe
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: pozostali operatorzy maszyn i urządzeń do obróbki drewna
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: umiejętność obróbki drewna,praca przy maszynach w tartaku, posługiwanie sie sprzętem do obróbki drewna
doświadczenie zawodowe- praca w tartaku przy obróbce drewna

NIP: 5951321841
REGON: 210456789
Krótki opis działalności gospodarczej: produkcja wyrobów tartacznych, impregnacja drewna
Adres: KOLEJOWA 16, 66-530 Trzebicz, powiat: strzelecko-drezdenecki, woj: lubuskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Andrzej Woźniak
Nr telefonu: 95 762 45 53
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: skierowanie, cv
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, Godziny : 8-14