Laborant + referent - Marciszów, dolnośląskie

Data dodania: 2024-04-25
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Wałbrzychu
Pracodawca: Wałbrzyskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o.
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)

Numer oferty: StPr/24/0708

Miejsce pracy: Nadrzeczna 43, 58-410 Marciszów, powiat: kamiennogórski, woj: dolnośląskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: POBÓR I ANALIZA PRÓB WODY. OPRACOWYWANIE I AKTUALIZOWANIE PROCEDUR BADAWCZYCH, W TYM WALIDACJA/WERYFIKACJA METOD BADAWCZYCH ORAZ SZACOWANIE I OCENA NIEPEWNOŚCI POMIARU. NADZÓR NAD WYPOSAŻENIEM POMIAROWYM I SPRZĘTEM LABORATORYJNYM (UTRZYMANIE W CZYSTOŚCI I W SPRAWNOŚCI ORAZ TERMINOWA REALIZACJA HARMONOGRAMU SPRAWDZEŃ), ODPOWIEDZIALNOŚĆ ZA PRAWIDŁOWĄ GOSPODARKĘ ODPADAMI WYTWARZANYMI W KOMÓRCE ORGANIZACYJNEJ W TYM OBSŁUGA BDO, ODPOWIEDZIALNOŚĆ ZA PRAWIDŁOWĄ GOSPODARKĘ SUBSTANCJAMI CHEMICZNYMI.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 25.04.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 300 PLN
Opis wynagrodzenia: Wynagrodzenie zasadnicze + dodatki.
Praca w godzinach: 7:00- 15:00.
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: laborant chemiczny
Zatrudnienie od zaraz: TAK

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat)

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: WYKSZTAŁCENIE: WYŻSZE CHEMIA, BILOGIA, INZYNIERIA ŚRODOWISKA LUB POKREWNE
MINIMUM 2 LATA NA PODOBNYM STANOWISKU W LABORATORIUM BADAWCZYM
PRAKTYCZNA ZNAJOMOŚĆ SYSTEMU ZARZĄDZANIA ISO 9001 ORAZ ISO 17025
MILE WIDZIANY CERTYFIKAT Z SZKOLENIA W ZAKRESIE POBIERANIA PRÓBEK WODY

NIP: 8862649062
REGON: 891404575
Adres: 58-370 Boguszów-Gorce, powiat: wałbrzyski, woj: dolnośląskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Anna Krasicka
Nr telefonu: 74 64 88 125
E-mail: KADRY@WPWIK.PL
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail