Logopeda - Wałbrzych, dolnośląskie

Data dodania: 2024-04-25
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Wałbrzychu
Pracodawca: "MM" Patrycja Podrzycka
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), kierunek: logopedia

Numer oferty: StPr/24/0703

Miejsce pracy: 11 Listopada 62, 58-302 Wałbrzych, powiat: m. Wałbrzych, woj: dolnośląskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Prowadzenie indywidualnej i grupowej terapii logopedycznej. Badania przesiewowe mowy.
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 01.09.2024
Wynagrodzenie brutto: od 70 do 120 PLN
Opis wynagrodzenia: Data rozpoczęcia zatrudnienia: od momentu znalezienia pracownika.
Godziny pracy do uzgodnienia z pracodawcą.
Miejsca wykonywania pracy:
- Niepubliczne Przedszkole "Mali Odkrywcy" ul. 11 Listopada 62, 58-302 Wałbrzych
- Niepubliczne Przedszkole "Małe Misie" ul. Kolejowa 7a, 58-310 Szczawno-Zdrój
- Żłobek i Przedszkole ul. Strzegomska 15, 58-160 Świebodzice
Zawód: logopeda
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat), kierunek: logopedia
Uprawnienia:
  • Prawo jazdy kat. B

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Mile widziane doświadczenie i mobilność.

NIP: 8862852478
REGON: 021519303
Adres www: www.przedszkole-walbrzych.pl
Adres: gen. Józefa Bema 50/1, 58-304 Wałbrzych, powiat: m. Wałbrzych, woj: dolnośląskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Marta Pachota
Nr telefonu: 883411906
E-mail: maliodkrywcy@przedszkole-walbrzych.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail