Konserwator urządzeń elektroenergetycznych - Ryki, lubelskie

Data dodania: 2024-04-25
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Rykach
Pracodawca: 3N SOLUTIONS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: podstawowe

Numer oferty: StPr/24/0258

Miejsce pracy: Przemysłowa 11 h, 08-500 Ryki, powiat: rycki, woj: lubelskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Konserwacja szaf sterowniczych oraz urządzeń przemysłowych, czyszczenie wysokociśnieniowe,
prace antykorozyjne.

Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Liczba godzin pracy w miesiącu: 168.0
Data rozpoczęcia: 06.05.2024
Wynagrodzenie brutto: od 38 do 42 PLN
Opis wynagrodzenia: 38 - 42 zł brutto/h
Zawód: konserwator części / sprzętu
Zapewnienie wyżywienia: TAK
Zapewnienie zakwaterowania: TAK
Zatrudnienie od zaraz: TAK

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • podstawowe

Wymagania pożądane

Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
  • średnie zawodowe
Uprawnienia:
  • prawo jazdy kat B

Pozostałe wymagania

  • umiejętność pracy w zespole
  • Dobra organizacja pracy
Inne wymagania: zaangażowanie, komunikatywność, dyspozycyjność, gotowość do pracy w delegacji
pożądana:
- znajomość zasad pracy przy urządzeniach elektroenergetycznych lub urządzeniami wysokociśnieniowymi
- znajomość języka angielskiego lub niemieckiego w stopniu komunikatywnym
- eksploatacja urządzeń, instalacji i sieci elektroenergetycznych o napięciu nie wyższym niż 1 kV

NIP: 5213388077
REGON: 140555502
Adres: Przemysłowa 11 h, 08-500 Ryki, powiat: rycki, woj: lubelskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Łukasz Dłubak
Nr telefonu: 691-320-883
E-mail: lukasz.dlubak@3ns.com.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: złożenie aplikacji przez stronę: https://tomhrm.app/ats/K9hyrl/jobs/pl/1?utm_ref=3310488a958f7cd2b8f2223a7be71442&utm_source=26
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon