Rzemieślnik teatralny - konserwator - Legnica, dolnośląskie

Data dodania: 2024-04-25
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Legnicy
Pracodawca: Teatr im. Heleny Modrzejewskiej w Legnicy
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: średnie zawodowe

Numer oferty: StPr/24/0402

Miejsce pracy: Rynek 39, 59-220 Legnica, powiat: m. Legnica, woj: dolnośląskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Dokonywanie drobnych napraw sprzętu i urządzeń.
Drobne prace remontowe m.in. szpachlowanie, gruntowanie, malowanie.
Usuwanie drobnych awarii związanych z siecią wodno-kanalizacyjną.
Dokonywanie bieżących napraw oraz konserwacji sieci oraz urządzeń elektrycznych
Obsługa związana z wymianą źródeł światła (żarówek, świetlówek) w budynkach Teatru
Sprzątanie posesji wokół Teatru i innych obiektów teatralnych.
Ocena techniczna (przegląd) budynków i pomieszczeń należących do Teatru, co najmniej raz w tygodniu, w tym ocena działania sprzętów i urządzeń.
Pomoc w przygotowaniu wydarzeń organizowanych przez Teatr (dźwiganie).

więcej: http://bip.teatr.legnica.pl/art,140,rzemieslnik-teatralny-konserwator
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1.0
Data rozpoczęcia: 06.05.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 300 PLN
Opis wynagrodzenia: .
[Godziny pracy]: 08:00 - 16:00
[Praca na okres próbny] : okres próbny 3 msc, następnie czas określony 1 rok
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: konserwator budynków i stanu technicznego pomieszczeń
Typ propozycji: praca w wolne dni
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • średnie zawodowe
Uprawnienia:
  • Eksploatacja urządzeń, instalacji i sieci elektroenergetycznych o napięciu nie wyższym niż 1 kV

NIP: 6910205357
REGON: 390006486
Adres: Rynek 39, 59-220 Legnica, powiat: m. Legnica, woj: dolnośląskie Zobacz na mapie
E-mail: kadry@teatr.legnica.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV, rozmowa kwalifikacyjna, kontakt osobistylub e-mailowy: kadry@teatr.legnica.pl
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, e-mail