Policjant - Krosno Odrzańskie, lubuskie

Data dodania: 2024-04-24
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Krośnie Odrzańskim
Pracodawca: KOMENDA POWIATOWA POLICJI W KROŚNIE ODRZAŃSKIM
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Numer oferty: StPr/24/0304

Miejsce pracy: H. SIENKIEWICZA 22, 66-600 Krosno Odrzańskie, powiat: krośnieński, woj: lubuskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Wynikający z zadań Policji
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 01.05.2024
Wynagrodzenie brutto: od 5 335 PLN
Opis wynagrodzenia: Uposażenie BRUTTO po szkoleniu zawodowym:
- policjant: 6427,90
- policjant Samodzielnego Pododdziału Prewencji Policji: 6927,90

Uposażenie NETTO:

wiek do 26 lat:
- kursant (w trakcie odbywania szkolenia zawodowego podstawowego) 4 245,15
- policjant po szkoleniu zawodowym podstawowym 5849,39
- policjant Samodzielnego Pododdziału Prewencji Policji 6304,39

wiek powyżej 26 lat:
- kursant (w trakcie odbywania szkolenia zawodowego podstawowego) 4 015,15
- policjant po szkoleniu zawodowym podstawowym 5408,39
- policjant Samodzielnego Pododdziału Prewencji Policji 5803,39

-zatrudnienie niezwłocznie po zaliczeniu procedury kwalifikacyjnej
-miejsce pracy KPP w Krośnie Odrzańskim oraz KP w Gubinie
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: policjant służby prewencji
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • średnie ogólnokształcące

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: kandydat powinien posiadać:
- co najmniej średnie wykształcenie,
- polskie obywatelstwo,
- nieposzlakowaną opinię,
-być nie skazanym prawomocnym wyrokiem sądu za przestępstwo lub przestępstwo skarbowe,
-korzystać z pełni praw publicznych,
-zdolność fizyczną i psychiczną do służby w formacjach uzbrojonych, podległych szczególnej dyscyplinie służbowej, której gotów jest się podporządkować,
-dawać rękojmię zachowania tajemnicy stosownie do wymogów określonych w przepisach o ochronie informacji niejawnych,
-osoby podlegające kwalifikacji wojskowej powinny posiadać uregulowany stosunek do służby wojskowej.

NIP: 5991007312
REGON: 21022150800111
Krótki opis działalności gospodarczej: JW
Adres: H. SIENKIEWICZA 22, 66-600 Krosno Odrzańskie, powiat: krośnieński, woj: lubuskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Justyna Kulka
Nr telefonu: 68 383 31 70
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: Kontakt z działem kadr 47 794 52 70 lub 47 794 52 71.
Kontakt osobisty w godzinach 07.30 - 15.30
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon