Specjalista do spraw płac i rozliczeń - Zielona Góra, lubuskie

Data dodania: 2024-04-24
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Zielonej Górze
Pracodawca: Zespół Edukacyjny Nr 9
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: średnie zawodowe, ekonomiczne

Numer oferty: StPr/24/0557

Miejsce pracy: Spawaczy 3D, 65-119 Zielona Góra, powiat: m. Zielona Góra, woj: lubuskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: (- sporządzanie list płac oraz zbiorczych zestawień list płac na podstawie dokumentacji otrzymanej od pracownika kadr i dyrekcji,
- Prowadzenie rejestru list płac,
- sporządzanie deklaracji ZUS oraz prowadzenie dokumentacji związanej z wypłatami zasiłków ZUS,
- dokonywanie miesięcznych i rocznych rozliczeń składek na ubezpieczenie społeczne i zaliczek na podatek,
- prowadzenie i rozliczanie dokumentacji związanej z wypłatami wynagrodzeń za czas choroby, urlopów, zasiłków chorobowych i macierzyńskich,
- prowadzenie miesięcznych rozliczeń podatkowych związanych z płacami,
- prowadzenie kartotek wynagrodzeń,
- dokonywanie odpisów i potrąceń wynagrodzenia z różnych tytułów,
- sporządzanie sprawozdań GUS, SIO w związku z naliczaniem wynagrodzeń,
- współpraca z dyrekcją, główną księgową, kadrową i kierownikiem gospodarczym,
- nadzór nad kserem w pokoju nauczycielskim/uzupełnianie papieru, zgłaszanie usterek do serwisu,
- obsługa szkód powstałych na mieniu szkoły,
- prowadzenie rejestru rozliczeń nadgodzin i zastępstw nauczycieli)
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 24.04.2024
Wynagrodzenie brutto: od 6 000 PLN
Opis wynagrodzenia: + dodatek stażowy
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: pozostali pracownicy do spraw rachunkowości i księgowości
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • średnie zawodowe, ekonomiczne

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wykształcenie średnie ekonomiczne, 2 lata doświadczenia, znajomość programu płace Vulkan, znajomość przepisów oświatowych

NIP: 9731044488
REGON: 367990981
Adres: Spawaczy 3D, 65-119 Zielona Góra, powiat: m. Zielona Góra, woj: lubuskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Agnieszka Fórmaniak
Nr telefonu: 68 451 89 51
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: -
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon