Brygadzista/ brygadzistka nadzór usługi sprzątania - Koszalin, zachodniopomorskie

Data dodania: 2024-04-22
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Koszalinie
Pracodawca: EVER CLEANING SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Numer oferty: StPr/24/0784

Miejsce pracy: Ignacego Jana Paderewskiego 1, 75-736 Koszalin, powiat: m. Koszalin, woj: zachodniopomorskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Nadzór nad grupą pracowników, organizowanie pracy + grafiki, szkolenie nowych pracowników, obchody po obiekcie.
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Data rozpoczęcia: 02.05.2024
Wynagrodzenie brutto: od 27,7 PLN
Opis wynagrodzenia: za godz. + dodatek 300 zł
Zawód: pozostali pracownicy zajmujący się sprzątaniem gdzie indziej niesklasyfikowani
Zatrudnienie od zaraz: TAK

WYMAGANIA

Pozostałe wymagania

Wykształcenie:
  • podstawowe
Inne wymagania: doświadczenie w pracy w serwisie porządkowym, umiejętności organizacyjne, podstawy obsługa komputera, asertywność, dokładność , dobra organizacja pracy zespołu, kultura osobista

NIP: 1182112678
REGON: 36245462800000
Krótki opis działalności gospodarczej: Przygotowywanie i dostarczanie żywności dla odbiorców zewnętrznych (katering)
Adres: 01-934 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie Zobacz na mapie
Nr telefonu: 664902346
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: dodatkowe informacje: praca w godz.pn. - pt. 15:00 - 21:00, soboty 8:00 - 18:00
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon