Asystent ds. organizacji biura - Olsztyn, warmińsko-mazurskie

Data dodania: 2024-04-19
Dodane przez: Miejski Urząd Pracy w Olsztynie
Pracodawca: "NOW-EKO" Biuro Projektów Sp. z o.o.
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Numer oferty: StPr/24/0524

Miejsce pracy: Dąbrowszczaków 39, 10-542 Olsztyn, powiat: m. Olsztyn, woj: warmińsko-mazurskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Obsługa sekretariatu biura w tym korespondencji: ewidencja pism wychodzących i przychodzących. Obsługa sprzętu biurowego. Składanie doumentacji technicznej. Obsługa przesyłek pocztowych i kurierskich. Prowadzenie terminarza zarządu i obsługa spotkań. Dbanie o prawidłowy przepływ informacji wewnątrz firmy. Obsługa centrali telefonicznej. Przygotowywanie ofert przetargowych.
Godziny pracy 7:30 - 15:30.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę w zastępstwie
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 01.06.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 242 PLN
Opis wynagrodzenia: Wysokość wynagrodzenia 4242 zł brutto + premia.
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: sekretarka
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • średnie ogólnokształcące

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Mile widziane doświadczenie zawodowe w pracy na podobnym stanowisku. Obsługa komputera (znajomość pakietu MS Office) i urządzeń biurowych, samodzielność i dobra organizacja pracy, komunikatywność.

NIP: 7390000447
REGON: 510002932
Adres: Dąbrowszczaków 39, 10-542 Olsztyn, powiat: m. Olsztyn, woj: warmińsko-mazurskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Agata Malinowska
Nr telefonu: 530 590 257
E-mail: biuro@now-eko.com.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: -
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail