Przedstawiciel handlowy - Miłoradz, pomorskie

Data dodania: 2024-04-18
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Tczewie
Pracodawca: KONSTRUKCJE POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Numer oferty: StPr/24/0426

Miejsce pracy: Kończewice 46, 82-213 Miłoradz, powiat: malborski, woj: pomorskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: - Pozyskiwanie klientów oraz budowanie i umacnianie wizerunku firmy u obecnych klientów
- Realizacja celów sprzedażowych, raportowanie działań sprzedażowych.
- Działania marketingowe.
Współpraca z zespołem ofertowania.
- Analiza rynku ,aktualnych trendów i konkurencji.
Wynagrodzenie netto od 5000,00 zł do 8000,00 zł
OSOBY ZAINTERESOWANE OFERTĄ PRACY proszone są o kontakt: telefoniczny 730-554-998 lub e-mail: biuro@konstrukcjepolska.pl
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 01.05.2024
Wynagrodzenie brutto: od 5 000 do 8 000 PLN
System wynagradzania: Czasowo-premiowy ze staw. mies
Zawód: przedstawiciel handlowy
Zatrudnienie od zaraz: TAK

WYMAGANIA

Wymagania pożądane

Wykształcenie:
  • średnie zawodowe, budowlane
Znajomość języków:
  • angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
Uprawnienia:
  • Prawo jazdy kat. B
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Duża samodzielność, dyspozycyjność, wysoka kultura osobista, mile widziana znajomość przemysłu drzewnego Umiejętności negocjacyjne i handlowe

NIP: 5932577172
REGON: 22115375800000
Adres: Kończewice 46, 82-213 Miłoradz, powiat: malborski, woj: pomorskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Agnieszka Kryża
Nr telefonu: 730-554-998
E-mail: biuro@konstrukcjepolska.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail