Sprzątaczka w dziale organizacyjnym - Racibórz, śląskie

Data dodania: 2024-04-18
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Raciborzu
Pracodawca: Miejski Zarząd Budynków

Numer oferty: StPr/24/0651

Miejsce pracy: Stefana Batorego 8, 47-400 Racibórz, powiat: raciborski, woj: śląskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: 1) Utrzymanie czystości w pomieszczeniach biurowych oraz gospodarczych, sanitarnych i socjalnych w budynku przy ul. Króla Stefana Batorego 8.
2) Mycie okien, drzwi, lamperii w miarę potrzeb.
3) Flagowanie budynku w okresie świąt państwowych.
4) Zgłaszanie przełożonemu konieczności wykonania drobnych napraw pomieszczeń.
5) Zastępowanie pracownika zatrudnionego na stanowisku sprzątaczki, podczas jego
nieobecności.

Kandydaci powinni spełniać następujące wymagania:
1. niezbędne:
1) obywatelstwo polskie;
2) pełna zdolność do czynności prawnych oraz korzystanie z pełni praw publicznych;
3) brak skazania prawomocnym wyrokiem sądu za umyślne przestępstwo ścigane
z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe;
4) wykształcenie minimum podstawowe;

2. dodatkowe:
1) mile widziane doświadczenie na stanowisku o podobnym charakterze i zakresie zadań,
2) umiejętność sprawnej organizacji pracy,
3) stan zdrowia pozwalający na zatrudnienie na danym stanowisku,
4) samodzielność, odpowiedzialność, komunikatywność, gospodarność, dyspozycyjność,
kultura osobista.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 22.04.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 242 PLN
Opis wynagrodzenia: + dodatek stażowy
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: pracownik utrzymania czystości (sprzątaczka)
Zatrudnienie od zaraz: NIE

NIP: 6391004139
REGON: 272553700
Krótki opis działalności gospodarczej: Zarządzanie nieruchomościami wykonywane na zlecenie
Adres www: www.mzbraciborz.pl
Adres: Stefana Batorego 8, 47-400 Racibórz, powiat: raciborski, woj: śląskie Zobacz na mapie
Nr telefonu: 32 415 29 16 wew. 43
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: Oferty kandydatów przystępujących do konkursu powinny zawierać:
1. kwestionariusz osobowy/CV
2. kserokopie dokumentów poświadczających posiadane wykształcenie,
3. kserokopie świadectw pracy lub w przypadku pozostawania w zatrudnieniu,
zaświadczenie dokumentujące staż pracy,
4. oświadczenie kandydata o posiadanym obywatelstwie polskim,
5. oświadczenie kandydata, że posiada pełną zdolność do czynności prawnych, korzysta z pełni praw publicznych,
6. oświadczenie kandydata, że nie był skazany prawomocnym wyrokiem sądu za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe,
7. oświadczenie o zapoznaniu się z informacjami dot. przetwarzania danych osobowych wraz z numerem telefonu i/lub adresem e-mail w celu powiadomienia o zakwalifikowaniu się do postępowania kwalifikacyjnego.
Zainteresowane osoby, prosimy o składanie ofert w siedzibie Miejskiego Zarządu Budynków w Raciborzu ul. Króla Stefana Batorego 8.
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon