Opiekun medyczny - Augustów, podlaskie

Data dodania: 2024-04-18
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Augustowie
Pracodawca: American Heart of Poland S.A.
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: pomaturalne/policealne, medyczne

Numer oferty: StPr/24/0335

Miejsce pracy: Marii Konopnickiej 11, 16-300 Augustów, powiat: augustowski, woj: podlaskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: świadczenie usług opiekuna medycznego na oddziale kardiologii w Augustowie
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 01.05.2024
Wynagrodzenie brutto: od 5 457,73 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: opiekun medyczny*
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • pomaturalne/policealne, medyczne

NIP: 5482277894
REGON: 072347621
Adres: Sanatoryjna 1, 43-450 Ustroń, powiat: cieszyński, woj: śląskie Zobacz na mapie
Nr telefonu: 87 643 83 38
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: cv
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon