Pomoc opiekuna - Kocikowa, śląskie

Data dodania: 2024-04-17
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Zawierciu
Pracodawca: Bogusława Lasota Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Centrum Medyczne
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Numer oferty: StPr/24/0341

Miejsce pracy: 42-436 Kocikowa 42/A, powiat: zawierciański, woj: śląskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Pomoc opiekunowi obsłudze niesamodzielnej osobie niepełnosprawnej (karmienie, codzienna toaleta). Miejsce wykonywania pracy Kocikowa gmina Pilica. Praca w systemie dwu zmianowym w godz. 7:00 - 19:00 również w dni wolne.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Wymiar etatu: 1.0
Data rozpoczęcia: 01.05.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 300 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: opiekunka środowiskowa*
Typ propozycji: praca stała, praca w wolne dni
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • średnie ogólnokształcące

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: [Inne] : Mile widziane doświadczenie w pracy z osobami niepełnosprawnymi.

NIP: 6491886133
REGON: 277595895
Krótki opis działalności gospodarczej: praktyka pielęgniarek i połoznych
Adres: Polska 46d, 42-400 Zawiercie, powiat: zawierciański, woj: śląskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Bogusława Lasota
Nr telefonu: 600 975 870
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV
na rozmowę z pracodawcą proszę umawiać się telefonicznie pod nr 600 975 870
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon