Opiekun w żłobku - Pawłowice, śląskie

Data dodania: 2024-04-17
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Jastrzębiu-Zdroju
Pracodawca: ALVIC INVESTMENT S.C. KAROL MAMAK MONIKA MAMAK
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: średnie zawodowe, kierunek: kierunkowe

Numer oferty: StPr/24/0235

Miejsce pracy: Pukowca 4, 43-250 Pawłowice, powiat: pszczyński, woj: śląskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: - zapewnienie opieki dzieciom i organizowanie zajęc
Praca w godz.: 06:30-14:30, 07:00-15:00, 07:30-15:30, 08:00-16:00 i 09:00-17:00
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 16.04.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 300 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: opiekunka dziecięca*
Zatrudnienie od zaraz: TAK

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • średnie zawodowe, kierunek: kierunkowe
Uprawnienia:
  • doświadczenie w kontaktach z małymi dziećmi
  • książeczka sanitarno-epidemiologiczna
  • kultura osobista
  • mile widziany kurs opiekuna

Pozostałe wymagania

Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat)

NIP: 6332169206
REGON: 240839426
Krótki opis działalności gospodarczej: Opieka dzienna nad dziećmi - przedszkole
Usługi archtektoniczne
Usługi budowlane
Adres: Libowiec 31A, 44-335 Jastrzębie-Zdrój, powiat: m. Jastrzębie-Zdrój, woj: śląskie Zobacz na mapie
Nr telefonu: 533 572 746
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon