Instalator-monter pomp ciepla/ c.o./ wentylacji - Dąbrowa Górnicza, śląskie

Data dodania: 2024-04-17
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Dąbrowie Górniczej
Pracodawca: EKO HELIOS DARIUSZ ZIELIŃSKI
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: zasadnicze branżowe

Numer oferty: StPr/24/0257

Miejsce pracy: Hallerczyków 45, 42-520 Dąbrowa Górnicza, powiat: m. Dąbrowa Górnicza, woj: śląskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: -MONTAŻ POMP CIEPŁA
-MONTAŻ INSTALACJI OGRZEWANIA PODŁOGOWEGO
-MONTAŻ INSTALACJI WENTYLACJI MECHANICZNEJ
-WYKONYWANIE PODŁACZEŃ HYDRAULICZNYCH ZGODNIE Z WYMOGAMI PRODUCENTA URZĄDZENIA ORAZ OBOWIĄZUJACYMI PRZEPISAMI I STANDARDAMI
-URUCHAMIANIE URZĄDZEŃ, PROGRAMOWANIE ICH PRACY
- WYKONYWANIE PRZEGLADÓW TECHNICZNYCH I SERWISOWYCH MONTOWANYCH URZĄDZEŃ
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 22.04.2024
Wynagrodzenie brutto: od 6 000 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: monter instalacji i urządzeń sanitarnych
Typ propozycji: praca stała
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • zasadnicze branżowe
Uprawnienia:
  • prawo jazdy kat.B

Wymagania pożądane

  • umiejętność montażu systemów wentylacyjnych i grzewczych
  • DOŚWIADCZENIE NA PODOBNYM STANOWISKU, ODPOWIEDZIALNOŚĆ, UMIEJĘTNOŚCI PRACY W ZESPOLE, DBAŁOŚĆ O POWIERZONY SPRZĘT,
  • umiejętność czytania schematów hydraulicznych
  • znajomość montażu instalacji wodociągowych, c.o. i c.w.u.

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: MILE WIDZIANE DOŚWIADCZENIE W ZAKRESIE MONTAŻU POMP CIEPŁA, INSTALACJI C.O., WENTYLACJI MECHANICZNEJ, HYDRAULIKI

NIP: 6292232972
REGON: 241799930
Krótki opis działalności gospodarczej: Wykonywanie instalacji wodno-kanalizacyjnych, cieplnych, gazowych i klimatyzacyjnych
Adres www: www.ekohelios.pl
Adres: Hallerczyków 45, 42-520 Dąbrowa Górnicza, powiat: m. Dąbrowa Górnicza, woj: śląskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Anna Krawczyk
Nr telefonu: 505644448
E-mail: rekrutacja.ekohelios@gmail.com
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail