Magazynier - Roźwienica, podkarpackie

Data dodania: 2024-04-16
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Jarosławiu
Pracodawca: MBP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Numer oferty: StPr/24/0600

Miejsce pracy: 37-565 Roźwienica 65B, powiat: jarosławski, woj: podkarpackie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Przyjmowanie towarów do magazynu, załadunek i rozładunek towarów, zapewnienie odpowiednich warunków przechowywania, prowadzenie dokumentacji magazynowej.
Mile widziane doświadczenie.
Kontakt osobisty lub telefoniczny 607607303, 690567902.
Praca w Roźwienicy.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 11.05.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 242 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: magazynier
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania pożądane

Wykształcenie:
  • średnie ogólnokształcące

NIP: 7922275973
REGON: 180667569
Krótki opis działalności gospodarczej: Sprzedaż detaliczna prowadzona w niewyspecjalizowanych sklepach z przewagą żywności, napojów i wyrobów tytoniowych
Adres: 37-565 Roźwienica 203, powiat: jarosławski, woj: podkarpackie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Magdalena Taciuch
Nr telefonu: 607607303
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: -
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, Godziny : 7-15