Wychowawca - Bytom, śląskie

Data dodania: 2024-04-15
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Bytomiu
Pracodawca: Placówka Opiekuńczo-Wychowawcza nr 1 w Bytomiu
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne

Numer oferty: StPr/24/0317

Miejsce pracy: ., 41-902 Bytom, powiat: m. Bytom, woj: śląskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: zapewnienie dzieciom placówki właściwej opieki oraz warunków bezpieczeństwa na jej terenie. Nauka oraz wdrażanie dzieci do samodzielności w utrzymaniu czystości i porządku.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 01.05.2024
Wynagrodzenie brutto: od 5 250 PLN
Opis wynagrodzenia: + wysługa
praca zmianowa wg. grafiku
możliwość uzyskania umowy na czas nieokreślony
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: wychowawca w placówkach oświatowych, wsparcia dziennego, wychowawczych i opiekuńczych oraz instytucjach pieczy zastępczej
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: wymagania: wykształcenie wyższe na kierunku pedagogicznym zgodnie z art. 98 ustawy o wspieraniu i systemie pieczy zastępczej.

NIP: 6263028973
REGON: 369645076
Krótki opis działalności gospodarczej: Pozostała pomoc społeczna z zakwaterowaniem
Adres: 41-902 Bytom, powiat: m. Bytom, woj: śląskie Zobacz na mapie
Nr telefonu: 32 281-35-59, 535-169-844
E-mail: cuw.pow.bytom@wp.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: dok. aplikacyjne
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail, Godziny : 07.00 - 15.00