Bibliotekarz - Częstochowa, śląskie

Data dodania: 2024-04-15
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Częstochowie
Pracodawca: Uniwersytet Jana Długosza w Częstochowie
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
Znajomość języków: angielski, w mowie - A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie - A2 - niższy średnio zaawansowany

Numer oferty: StPr/24/0592

Miejsce pracy: Waszyngtona 4/8, 42-217 Częstochowa, powiat: m. Częstochowa, woj: śląskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: •Obsługa użytkowników biblioteki w wypożyczalni i czytelni w zakresie zapisów, aktywowania kont czytelniczych, kart obiegowych i likwidacji kont w systemie Koha.
•Udostępnianie, wypożyczanie i przyjmowanie zwrotów dokumentów bibliotecznych wraz z rejestracją w systemie Koha.
•Obsługa cyfrowa wypożyczalni międzybibliotecznej „Academica”.
•Szkolenie użytkowników indywidualnych z zakresu korzystania z urządzeń samoobsługowych oraz katalogu.
Współpraca z bibliotekami naukowymi w zakresie Wypożyczalni Międzybibliotecznej.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1.0
Data rozpoczęcia: 06.05.2024
Wynagrodzenie brutto: od 5 800 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: bibliotekarz
Typ propozycji: praca stała, praca w wolne dni
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat)
Znajomość języków:
  • angielski, w mowie - A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie - A2 - niższy średnio zaawansowany

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: wykształcenie wyższe, preferowane w zakresie bibliotekoznawstwa, co najmniej 3-letni staż pracy, znajomość systemów bibliotecznych, znajomość obsługi urządzeń biurowych oraz programów komputerowych, znajomość języka angielskiego na poziomie A2.

NIP: 5730116775
REGON: 000001494
Adres: Waszyngtona 4/8, 42-217 Częstochowa, powiat: m. Częstochowa, woj: śląskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Małgorzata Marczak
Nr telefonu: 343784237
E-mail: me.marczak@ujd.edu.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: Wymagane dokumenty:
1)życiorys (CV),
2)list motywacyjny,
3)kserokopia dokumentu poświadczającego wykształcenie,
4)kwestionariusz osobowy,
5)kserokopie dodatkowych dokumentów o posiadanych kwalifikacjach i umiejętnościach,
6)oświadczenie o stanie zdrowia i niekaralności.

Wymagane dokumenty należy składać na adres e-mail: me.marczak@ujd.edu.pl lub w Kancelarii Ogólnej Uniwersytetu Jana Długosza w Częstochowie: ul. Waszyngtona 4/8, pok. 32 z dopiskiem Oferta pracy w terminie do 19 kwietnia 2024 r. Oryginały dokumentów do wglądu podczas konkursu.

Wymagane dokumenty: życiorys CV (z uwzględnieniem dokładnego przebiegu kariery zawodowej), list motywacyjny powinny być opatrzone klauzulą: Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Uniwersytet Jana Długosza w Częstochowie, ul. Waszyngtona 4/8, 42-217 Częstochowa moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przez mnie dokumentach aplikacyjnych, w celu realizacji procesu rekrutacji.
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail