Opiekun osoby starszej - Jastrzębie-Zdrój, śląskie

Data dodania: 2024-04-15
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Jastrzębiu-Zdroju
Pracodawca: VITAL - MED SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, zasadnicze zawodowe

Numer oferty: StPr/24/0234

Miejsce pracy: 44-335 Jastrzębie-Zdrój, powiat: m. Jastrzębie-Zdrój, woj: śląskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Wsparcie osoby starszej, niepełnosprawnej w czynnościach dnia codziennego. Wykonywanie czynności opiekuńczo-wspierających u osoby starzej, w tym: przeciwdziałanie zagrożeniom zdrowia i życia osoby starszej, udzielanie pierwszej pomocy, wykonywanie czynności opiekuńczych i higienicznych u osoby starszej itp.
Aktywizowanie osoby starszej do samodzielności życiowej, w tym m.in. inicjowanie i podtrzymywanie pozytywnych relacji osoby starszej z osobami z najbliższego otoczenia, organizowanie czasu wolnego osobie starszej, wspieranie osoby starszej w usprawnianiu psychofizycznym itp.; współpracowanie z podmiotami działającymi na rzecz osób starszych itp.
Godziny pracy wg grafiku.
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 15.04.2024
Wynagrodzenie brutto: od 28 PLN
Zawód: opiekun osoby starszej*
Zatrudnienie od zaraz: TAK

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • średnie ogólnokształcące
  • zasadnicze zawodowe

Pozostałe wymagania

Uprawnienia:
  • mile widziany kurs opiekuna lub asystenta osoby niepełnosprawnej, kurs Siostry PCK, opiekunki środowiskowej lub wykształcenie: pielęgniarskie /psychologiczne/ pedagogiczne/ fizjoterapeutyczne.
  • mile widziane doświadczenie w pracy z osobą starszą i niepełnosprawną

NIP: 6312609636
REGON: 24156774000000
Adres: NIEPODLEGŁOŚCI 59, 37-200 Przeworsk, powiat: przeworski, woj: podkarpackie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Ewelina Milewska
Nr telefonu: 517 781 500
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon