Asystent rodziny - Malbork, pomorskie

Data dodania: 2024-04-15
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Malborku
Pracodawca: MIEJSKI OŚRODEK POMOCY SPOŁECZNEJ W MALBORKU
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)

Numer oferty: StPr/24/0252

Miejsce pracy: Juliusza Słowackiego 74, 82-200 Malbork, powiat: malborski, woj: pomorskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: 1
Rodzaj umowy: Umowa o pracę w zastępstwie
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 22.04.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 900 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: asystent rodziny
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat)

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: wykształcenie wyższe na kierunku pedagogika, psychologia, socjologia, nauki o rodzinie lub praca socjalna lub
b) wykształcenie wyższe na dowolnym kierunku uzupełnione szkoleniem z zakresu pracy z dziećmi lub rodziną i udokumentuje co najmniej roczny staż pracy z dziećmi lub rodziną lub studiami podyplomowymi obejmującymi zakres programowy szkolenia określony na podstawie ust. 3 i udokumentuje co najmniej roczny staż pracy z dziećmi lub rodziną lub
c) wykształcenie średnie lub średnie branżowe i szkolenie z zakresu pracy z dziećmi lub rodziną, a także udokumentuje co najmniej 3-letni staż pracy z dziećmi lub rodziną;
2) nie jest i nie była pozbawiona władzy rodzicielskiej oraz władza rodzicielska nie jest jej zawieszona ani ograniczona;
3) wypełnia obowiązek alimentacyjny w przypadku gdy taki obowiązek w stosunku do niej wynika z tytułu egzekucyjnego; 4) nie była skazana prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe;
5) nie figuruje w bazie danych Rejestru Sprawców Przestępstw na Tle Seksualnym z dostępem ograniczonym

NIP: 5791568520
REGON: 002791394
Adres: Juliusza Słowackiego 74, 82-200 Malbork, powiat: malborski, woj: pomorskie Zobacz na mapie
Nr telefonu: 55 6472781 w.16
E-mail: sekretariat@mops.malbork.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: cv, skierowanie
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon